Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony vagyok? :/

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok 180 centi körül és jelenleg 63 kiló,elég vékonynak érzem magam,ez genetika,nem igazán tudok mit tenni ellene,hiába mondják hogy zabáljak nem tudok annyit enni egyszerűen nem fér belém... :/ Nem vagyok se emós se metroszexuális,van barátnőm aki nagyon szép meg volt is már,nemis vagyok már szűz úgyhogy mondhatni a lányoknál viszonylag sikeres vagyok engem ez mégis zavar egy picit :/
2011. máj. 25. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdj el kondizni vagy szedj testtömegnövelőt

(és most várom a sok h.lye lepontozását, de a doki is azt fog írni ha elmész...)

2011. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolni próbáltál? Az jó.
2011. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
183/63 ról 183/72-re hiztam már látszik hogy van hasam:D
2011. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egészséges a vékonyság engem nem zavar... Szerintem nem ez alapján kell megítélni valakit. Sportolhatsz testtömegnövelésként de ugyanúgy le fogod adni a súlyod szóval tökmindegy...
2011. máj. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: 62-ről felemntél 72-re, és hasat is eresztettél? az szép. akkor a vékonyból sikerült egy vékony-nagyhasú kombinációt csinálni. Na ezért érdemes "hízni".


inkább izmot próbálj felpakolni magadra. Kondi + étrend. és le kell gyűrni a kaját, mégha nem is megy. idővel hozzászoksz.

2011. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!