Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljak meg változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak meg változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy ha valakit egyszer megkedvelek (amihez nem kell túl sok idő, ha szimpatikus az illető), akkor azt az embert soha, semmi pénzért nem engedném el, nem akarnám elveszíteni. Ritkán fordul velem elő ilyen, hogy ennyire megszeressek valakit, de ha már megtörtént, akkor nincs visszaút, Őt nagyon-nagyon tudom szeretni, és úgy érzem mindennél fontosabb nekem. Most éppen ez történt, túlságosan megszerettem egy srácot, az interneten keresztül, de hamarosan vége szakad a kapcsolatunknak, bizonyos okok miatt,és még belegondolni is rossz, hogy nem sokára soha többé nem fogok róla tudni semmit, ez csak egy eset a sok közül.

Alapjába véve nagyon nehezen nyílok meg, de ha valaki előtt megnyílok, akkor úgy érzem, hogy nekem az az ember "örökké kell", tehát szükségem van rá, és SOHA nem akarom elveszíteni.

Hogy csináljam, hogy ne engedjem magamhoz ennyire közel az embereket?

(remélem érthetően fogalmaztam)


2011. máj. 25. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez ugye a szerelem lényegében: halálosan szereted és nem bírsz nélküle élni - legalábbis így érzed amíg el nem múlik...


Ez van, ez a szerelem velejárója, hogy könnyen fájdalomba borul a felhőtlen boldogság....


Mit tehetsz? Ne legyél szerelmes... Hogy hogy? Jelenleg épp ezt kutatom, és jó úton járok...

De szerinted szerelem kell a boldog élethez (vagy akármihez)?? Dehogy kell... Ezt csak média tömi belénk... Szebb, tisztább érzések is vannak, amelyek mellőzik a féltékenységet és a kisajátítást...

2011. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!