Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek 16 évesen egyetlen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 16 évesen egyetlen egy barátja sincs és barátnője sem az egyedül fog megöregedni? :S 16/F

Figyelt kérdés
Szóval egyetlen egy barátom sincs. Nem is volt sosem. Barátnőm se volt, mindig vissza utasítanak a lányok. Osztálykirándulásokra sem járok, meg így akárhova megy az osztály, sulin vagy tanítási időn kívül nem tudok velük sehova se menni, mert úgy sem érezném jól magam. Szóval így semmi szociális kapcsolatom sincsen. Régebben barátkozós voltam, de hogy mindenki visszautasított, így az évek folyamán igencsak ráhagytam. Így, hogy középiskola 10. osztályára sem sikerült barátot szereznem eléggé kivagyok bukva. A depresszió nagyon csúnyán kijött rajtam. Mondják páran, hogy egyetemen lesznek barátaim, de így igazából én ebben nem merek hinni. Nagyon attól félek, hogy én nekem sosem adatik meg az emberi kapcsolatok öröme. Sztetek van alapja a félelmemnek?
2011. máj. 25. 21:44
1 2
 1/17 proflux válasza:
arról van sejtésed, hogy miért utasítanak vissza?
2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem el kéne járnod más helyekre, más embereket megismerni, pl edzőterem, vagy egyéb sportok, akkor még a tested is edzed, és egy jó testű srácra máshogy néz mindenki, ilyen világban élünk. az a gond, hogy ha semmilyen szociális kapcsolatod nincs, megszokod, és nehéz változtatni rajta. és az egyetemen tényleg változnak a dolgok, ha elég nyitott vagy rá, minden ismerősöm imádta.

ha akarsz beszélgetni még, írj emailt, megadhatom az msn címem. :)

18/L

2011. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát elég sok minden felmerült bennem.

Lehet ronda vagyok, nem tetszik senkinek se a stílusom, stb.

Próbálok változtatni magamon.

Mindig új ruhákat veszek, igényes vagyok, kedves is vagyok, de semmi. Mindig visszautasít mindenki.

2011. máj. 25. 21:59
 4/17 anonim ***** válasza:
Dehogy fog. Persze nagyon múlik az rajtad is hogy hogyan állsz a dolgokhoz. Neten is kereshetsz hasonló érdeklődésű embereket, vagy elmehetsz valamilyen klubba vagy rendezvényre ami érdekel és ott lehet ismerkedni. Felnőtt korodban meg megint ott egy elég nagy terület. Akár az egyetem is. Ott már komolyabb emberek vannak általában. Bár nem mindegyiken és nem mindegyik :) A felnőtt életben meg ott a munka világa a munkahely stb. járj közösségi programokra vagy állatmenhely valami. És látod mennyi esély van ;)
2011. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Chuck ***** válasza:

Idővel lesz mindenre megoldás...

Engem is visszautasítanak mindig(csajok,bár erre vannak tippek), csak annyi, hogy vannak haverjaim....

2011. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
ez butaság, biztos lesznek barátaid. :) ha érdekel valami téma, akkor ismerkedj fórumokon, én ott ismertem meg egyik legjobb barátom. ráadásul még csak 16 vagy. ;)
2011. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor mondok valamit. Az én barátom hasonló eset, mint te. Egy lánynál próbálkozott be előttem, a kézen fogásig jutottak, és két hét után a lányról kiderült, hogy szakított nem rég a barátjával, és pótlónak jó volt, meg épp szánta szegényt és ezért jött össze vele vagy hogy fogalmazzak mert azt nem nevezném járásnak :D


Engem interneten ismert meg, konkrétan játékban :D (Lineage II) Egy német szerón ismerkedtünk meg, aztán pedig a gépem vacakodott egy játék miatt, és hozzá kavarodtam, hogy segítsen. Egyre többet beszélgettünk, és három hónap múlva már nem is tudtam másra gondolni, csak rá.


Akkor voltunk 18 évesek.

De van olyan ismerősöm aki 25 éves és még nem volt nője, mert olyan a stílusa hogy (mondjuk szerintem imádnivaló, de az átlagos csajok szerint nem... ismétlem, az átlagosak szerint, nem a normálisak szerint, nehogy félreértsd :P) nem ugranak érte a csajok.


Manapság személyesen eléggé nehéz ismerkedni, mert bulizni nem sok normális lány jár el, csak azok, akik bulizós típusúak, azok többsége pedig nem normális, csak átlagos és ők a menő, átlagos pasikra buknak, nem a normálisakra.

Jómagam se vagyok bulis típus, az én ismeretségi köröm nagyjai mind játékokból bújtak elő. Lineage, CoD, Aion.


Többször találkozgatok velük, skype, TS, imádom őket, még ha nem is mind lakik abban a városban, amiben én.

2011. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem kellene ennyire elhagyni magad... én is voltam így, de mindig lebegett a szemem előtt majd lesz valahogy... voltak barátaim, és most hol vannak? sehol... azok a barátok el is tűntek, akik most vannak már jó ideje azok, a középiskolás barátok nem mindig igaziak, a jóbarátokra majd később találsz rá, egyetemen meg pláne, csak tanulj meg megnyílni az emberek felé kicsit közvetlenebb lenni...

Szerelem meg majd jöhet később.... az én ismerőseim mind 18-19évesen jöttek össze az első párjukkal és akkor is vesztették el a szüzességüket.

Van időd barátokra találni, és szerelemre :) csak állj pozitívan hozzá

2011. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:

"az évek folyamán"


16 vagy b.szki :)

Nyugizz. Focizz, kézizz, ami tetszik. Valami csapatsportot.

Ha az nem tetszik, akkor bicajozz vagy gyúrj vagy ilyesmit. Az is jó. Mindegy.


És ne vedd túl komolyan az életet. Nem valami komoly dolog :)


Az igaz barát meg tényleg nagyon ritka kincs... az életben csak 1-1 jut belőle.

2011. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én még nálad is fiatalabb vagyok, és az én fejemben is megfordult ez, hogy nekem sosem lesznek barátaim, kapcsolatom sem. Eddig 2 nagyon jó barátnőm volt, mind kettő átvert, azóta nehezebben nyílok meg az emberek előtt.

Van 1-2 haverom, de őket nem nevezném barátnak, csak havernak. Fiúk igazából rám sem néznek, pedig eddig senki nem mondta, hogy ronda vagyok, stb., de valahogy mégsem érdeklek senkit.

Mostanában viszont úgy állok a dolgokhoz, hogy egyszer biztosan lesz valaki, akár egy jó barát, akár egy fiú, akivel szerethetjük egymást. És addig, míg egymásra nem találunk, addig várok.

Kiborulnod, bedepizned teljesen felesleges, úgy még nehezebben fogsz tudni barátokat szerezni, mert senkinek sem kellene egy olyan barát, aki mindig szomorú.

Próbáld meg élvezni az életet egyedül is. (ahogyan én is teszem.)

14/L

2011. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!