Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek amelyik fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek amelyik fiatal srácnak BMW-je van, annak azért van, hogy becsajozzon és kitünjön a tömegböl?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
nem,szerintem azért van bmw-je,mert bmw-t vásárolt.
2011. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jah azért, meg apucit megkérte vegyen aztán vett is :)

nem hogy megdolgozott volna érte..

(tisztelet a kivételnek,csak az ilyen elég kevés..)

:)

2011. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fiatal vagyok, és bmw-m van.mondjuk 20 éves a gép uh nemhinném h nagyon ki lehetne tűnni belőle a tömegből:D. nem, nem azért van h becsajozzak vele, szimplán csak ezt kaptam:D:D
2011. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
30 éves a srác és dolgozik, már jopár éve, szóval nem hinném, hogy a szülei vették neki a kocsit, amugy olyan 15 év körüli a kocsi...
2011. máj. 26. 14:05
 5/10 anonim ***** válasza:
30éves..akkor gondolom azért vette mert az tetszett neki, nem nagyképűségből
2011. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

f@sza gyerek és nem azért vette hogy feszícsen.

szerintem

2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pinocchio ***** válasza:
Vagy csak el akar jutni A-ból B-be.arra még nem gondoltál hogy így jár az ingyenkonyhára?
2011. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"arra még nem gondoltál hogy így jár az ingyenkonyhára?"

már ne haragudj, de ezt nem értem....

2011. máj. 26. 15:22
 9/10 Pinocchio ***** válasza:
Ezen mit nem lehet érteni?Csaknem megy oda gyalog,az úgy milyen lenne már?
2011. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

bmw-vel kuuurvára nem tűnik ki a tömegből. Minden tahónak olyan van, tel van a város hitelből vett bmw-kel...szánalmas.

A tömegből másféle autóval lehetne kitűnni, pl a shelby mustanggal, vagy egy infinitivel, dehát annyi stílusok ezeknek nincs.

2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!