Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legellenálhatalanabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legellenálhatalanabb dolog egy lányban? Mivel csábítsam el?

Figyelt kérdés

Szituáció: Suli, szóval a folyosón találkozunk :)

Mi lehet a legvonzóbb, ami egy fiúnak tetszhet, és kivitelezhető a suliban :)


2011. máj. 26. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Húzd fel a szoknyád.
2011. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy kisérjen haza^^
2011. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, egy csapásra nem fog menni a dolog, de először beszélgess vele! Egyszerű és kivitelezhető! :) Akár megkérdezheted, hogy merre megy haza, mond valamit, te pedig rávágod, hogy nagyszerű, mert neked is éppen arra kell menned és suli után megvárhatna. ;)
2011. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár én pasi vagyok és már régen jártam suliba, de...


Megtetszett egy lány, beszélgettünk és egész este a közelében maradtam. Hallottam, hogy merre lakik. Míg készülődött a ruhatárnál, oda mentem a barátnőjéhez beszélgetni. Így egyszerre indultunk hazafelé és mit az isten, éppen arra kellett mennem, mint neki. :-)

A mai napig nem tudja, hogy nekem az első percben megtetszett és akkor rá vártam, mert tudtam merre fog menni.

Nem csábítottam el ott semmivel csak beszélgettünk. Ő sem csábított el, mert nem szüksége semmi praktikára. Magunkat adtuk és egymásnak valók vagyunk. Ennyi a titok.

2011. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
illat, haj
2011. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!