Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki szeretőként él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki szeretőként él közületek és elégedett ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nekem van olyan ismerősöm,aki így él évek óta és azt mondja boldog,sokkal boldogabb,mint amikor "rendes párkapcsolata" volt!

Nem akarom,hogy r..ancozássá fajuljon a kérdés,de őszintén kiváncsi vagyok a dologra,hogy más is képes e így boldog lenni?


2009. márc. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy volt kolléganőm 6 éve szerető. Neki tökéletes így, nem akar kapcsolatot, gyereket, esküvőt. A férfi meg szépen elvan a családjával, heti 2-3 alkalommal pedig munka után a kolléganőmhöz igyekszik. Szerintem ez borzasztó. Én nem tudnék így élni, de hát kinek mi jó...
2009. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés... szerintem egyetlen esetben teheti mindez boldoggá, ahogy az előző válaszoló is írta, ha nem szeretne sem pasit, sem gyereket, sem esküvőt, aki alap állapotban is szingli létre rendezkedett be. Így a pasiból a "jó" dolgok jutnak neki, amúgy meg éli a kis életét.

Szerintem viszont aki gyereket, férjet, családot szeretne, hosszútávon nem bírja lelkileg, hogy nincs ünnep csak a bújkálás van.

Én 2 évig voltam szerető és elkövettem a legnagyobb hibát: beleszerettem a pasiba. Ettől kezdve elkezdtem örlődni, emészteni magam.. ez már sehogysem nevezhető boldogságnak.

2009. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én is éltem így. Nekem sem kellett se gyerek se esküvő se pasi éjjel nappal. Nekem jutottak az éttermi vacsorák, virágok, bókok, a feleségnek a koszos zokni, a csetres, a mindennapi robot. És hidd el , boldog voltam. Aztán kialakult egy párkapcsolatom, én is szerettem volna gyereket , férjet, és véget vetettem neki. Ennyi.
2009. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Éltem én is 1 évig szeretőként,nagyon jó volt,mentünk vacsizni,fürdőkbe jártunk.Folyton bókolt,sokat beszélgettünk és nem utolsósorban fantasztikus volt a szex!!!

Aztán történt valami:egymásba szerettünk!

De ennek már két éve,azóta együtt élünk és várjuk a közös babánkat!

2009. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is éltem úgy, és nem mondom, hogy nem volt kényelmes, de én belé tudtam volna szeretni. Ő is belém szeretett, felajánlotta a válást, és hogy elvesz, de én ilyenbe nem megyek bele, mert ahogy a feleségét megcsalta, úgy engem is megfog. Egy ilyen férfihoz, minden más jó dolog ellenére soha nem mennék hozzá.
2009. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Tényleg érdekes kérdés. Én is szeretőként élek jelenleg.Az én esetem annyiban más, hogy elvált nő vagyok 2 gyerekkel. A férfi nős. Ez a helyzet azért jó nekük, mert én nem akarok új társat az életembe, nagyon jól elvagyunk a gyerekekkel hármasban. Ő szereti, tiszteli a feleségét, családját. Néha egy kis romantika, együttlét mindkettőnknek feldobja a hétköznapjait. Emberileg, szexuálisan vonzódunk egymáshoz. Egy titka van az ilyen kapcsolatnak: A szabályokat mindig minden körülmények között be kell tartani, nincs telefonálgatás, hiszti, stb. Nem szabad szerelmesnek lenni, még ha jólesne, akkor sem.
2009. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Aki kicsit is lelkis,annak nem jó.Én is voltam harmadik,nem is vagyok rá büszke.Viszont mi azóta is együtt vagyunk.Ő a férjem és a kislányom apukája.Mindkettőnknek ez volt az első kilengése és remélem örökre együtt maradunk.Már hatodik éve tart.
2009. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!