Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jófiú vagy Rosszfiú? Milyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiú vagy Rosszfiú? Milyennek éri meg jobban lenni?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt nyár, vagyis az érettségi, és utánna szabad leszek, a kérdés az, hogy "milyennek éri meg jobbban lenni" Rosszfiúnak, vagyis csak hajtsak a szexre, vagy keressek valamivel komolyabb kapcsolatot ? Ha fontos akkor még azt hozzáteszem, hogy még szűz vagyok, ja és 18 múltam ... Várok minden választ, az előnyöket, hátrányokat illetően :)
2009. márc. 16. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sztem inkabb legyel jofiu. en sokkal jobban értékelem az ilyeneket. a rosszfiukat messziről elkerülöm, mert tudom h csak sebeket ejtenének rajtam, amire semmi szükség.
2009. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Értem én... ezt csináltam egészen idáig, egy lányt sem használtam ki, meg szülők jókisfia voltam, és bulik helyett mindig tanultam ... és most "olvasható" a helyzet, mondták mások, hogy megérné "rosszfiúnak lenni"

már csak azért is, hogy tapasztalatot szerezzek meg nem is kötelezném el magam és "szabad" maradnék

2009. márc. 16. 17:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Te meg vagy buggyanva? "csak hajtsak a szexre" hát komoly ha 18 évig vártál nem tudsz még várni 1 kicsit egy normális kapcsolatra?
2009. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miert érdekel h mit mondanak masok? az a lényeg h te mit akarsz. és mi az h meg is lett az eredménye? az h 18 évesen még szűz vagy? ugyan, sokan örülnek neki. hidd el nekem, h egy lanynak se (kivéve a k.rvakat) imponal ha vkinek a 100. vagy. az én baratom is 19 volt amikor lefekudtunk, en meg 18 és elsők voltunk egymasnak, es semmi bajunk nincs. :D
2009. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, csak kiváncsi vagyok mások véleményére
2009. márc. 16. 17:27
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is.. en a normalis kapcsolatra szavazok. nem jo ha csak a szexre hajtasz. ha mar eddig vartal, akkor varj még. nem fogod megbanni. hiszen mennyire szebb az amikor egy normalis kapcsolatban veszted el, nem csak egy futo kaland alkalmaval. nem??
2009. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért, mert érdekel, hogy mi a tapasztalatuk :)
2009. márc. 16. 17:30
 8/20 A kérdező kommentje:
Mások meg pont az ellenkezőjét mondják, lehet hogy szép dolog, de úgy látom, hogy egy nagy érték már mostanában ...
2009. márc. 16. 17:32
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
hát a lányok jobb szeretik a jófiúkat,de sztem lassan le kéne mondanod erről a jófiúskodásról :) menj bulizni,éld az életed,csináld amit érzel és amit akarsz ;);)
2009. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Melyik illik rád jobban?

-Egy bunkó, másokat porbatipró féreg vagy?

-Vagy egy tisztességes, szeretetre méltó férfiú?


Ha az előbbit választod, akkor hamarabb dughatsz. (Azért tiszteld meg a lányt annyival, hogy tudtára adod, mit is akarsz)

Ha az uóbbit, akkor többet kell várnod a szexre, de lesz valakid, akit szerethetsz, aki viszont szeret, és amikor csak akartok, ágyba bújhattok.


Ha barátnőt akarsz, akkor még nem kell rossznak lenned. De otthonról mozdulj ki. A buli nem jár együtt az ivással/dohányzással/drogozással/qrvázással.

2009. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!