Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanáromat túlontúl kedvelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanáromat túlontúl kedvelem és ő is kölcsönösen érez. Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Én egy 17éves lány vagyok és nagyon kedvelem az egyik tanáromat aki 30éves, talán túlságosan is. vagyis szinte mindig rá gondolok, rolla álmodom, és mindent megteszek hogy lássam akár 1 percre is. nagyon sokat beszélgetek vele és szeretek vele incselkedni, flörtölni és ez neki is tetszik Ő is szeret velem kettesben lenni, kosár edzésen mindig a közelemben van mindent metesz hogy meg érintsen meg ilyesmi és mondta hogy ő is nagyon kedvel. Szerintetek mit tehetnék ez ügyben?
2009. márc. 16. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem akarsz problémát a tanárnak, főleg magadnak, felejtsd el. Azért egy tanárnak lehetne ennél több esze.
2009. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha tanít, akkor semmit nem tehetsz ez ügyben, csak annyit, hogy elfelejted. Ha összejönnétek óriási botrány lenne belőle. Ami nem hiányzik neked és neki sem. A korkülönbségről már ne is beszéljünk. Szerintem hagyd az egészet a francba, és próbálj meg keresni egy korban jobban hozzádillő barátot, aki nem tanár. Nem bántásból mondom ezt, de tényleg nem hiányzik szerintem nektek, hogy az egész iskola a szájára vegyen titeket.
2009. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
De suliban tanárod vagy edzésen???Szerintem nem a kor különbséggel van a probléma,hanem azzal hogy tanár,és a te tanárod.Szerintem is felejtsd el.Mondjuk én azért még flörtölgetnék vele ha olyan helyzet.
2009. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
infot tanit és jár edzésre is.
2009. márc. 16. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem felejtsétek el egymást! Lehet hogy nehéz lesz de muszály. Ha mégis történne köztetek valami és kitudódna akkor az a tanárod állásába kerülne és nem tudna újra tanárként dolgozni mert elítélnék emiatt.
2009. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én azt tanácsolom, hogy amíg abba a suliba jársz semmiképp ne legyen komolyabb! Tudod, hogy akkor titokban kellene tartanotok. Ha végzel a suliban, akkor már jobban tudnál közeledni felé. Mennyi éved van még hátra? 1 év?

Szerintem nem nagy a korkülönbség, 30 éves pasi még nagyon fiatalos.

S még az sem mindegy, hogy ez a közeledés csak vonzódás, vagy pedig szerelem!

Sok boldogságot Neked!

Niki

2009. márc. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
én jártam a gimiben a föcitanárommal mert írtó helyes.A szertárban ahol a térképek vannak ott bújtunk meg.:)alap h 5ös voltam földrjazból és néhány tantárgyból;) izgalvas volt vele bujkálni meg minden de aztán ráuntam a dologra, és mentem az egyetemre.
2009. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!