Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titteket is taszít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titteket is taszít ha egy lány verekedős/bunyós?

Figyelt kérdés
Annyi lányt látok hogy összebunyózik a másikkal, ököllel ütik egymást, és ráadásul már 14 év felettiek... Engem taszít ha egy lány bunyózik. Én lány vagyok, és körülbelöl olyan 12 éves koromban verekedtem utoljára. Szerintem taszító.
2011. máj. 31. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nincs azzal semmi baj, csak iszap legyen alattuk.
2011. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Én már nagyon kinőttem a verekedős korszakot, de soha, semmilyen bunyót, erőszakot nem szerettem. Se nézni, se résztvenni benne.


24/F

2011. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

nekem kifejezetten tetszik

22F

2011. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ ,hogy miért verekszenek.Mert ,ha valami butaságon akkor taszít a dolog.Viszont ,ha jó okuk van a dologra akkor igen tetszik ,hogy kiáll az igazáért a másik.

Én is 20 éves vagyok és volt már pár érdekes dolog amikor muszáj volt ökölre menni ,hogy érvényesüljek.

Szóval az nem taszító ,ha jó okkal csinálják.

2011. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha bunyóznak azt nem szeretem, de ha keménykednek azt igen :)
2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

höhö.. jó okkal verekedni?

fuuu.. nagyon, nagyon nagyon kicsit, de egyértelműen irritálnak a gyenge emberek.

ha valami hatalmas nagy ok van, amiért az ember erőszakot használ, akkor nem verekedni kell hanem torkon vágni akit legyűrnél és csókolom. pfúúú..

amúgy a lealacsonyító, szánalmas dolgok még jó ha zavarják az embert :/ és amiről kérdeztél eléggé az.

2011. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem csak lányokban taszít ez a dolog, de senkiben nem szeretem ha keménykedik vagy úgy érzi hogy máshogy nem lehet megoldani egy dolgot csak erőszakkal. Pont ezek a gyenge emberek.
2011. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

Önvédelemből belefér, de azon kívül nem nagyon tudok olyan szituációt elképzelni, ahol tolerálnám. Főleg, hogy vannak olyan emberek, akik ilyenkor elvesztik az önkontrolljukat és késhez, vagy egyébhez nyúlnak. Ezt nem lehet előre tudni és olyankor már késő jópofizni, ha helyzet van.

Értelmes emberek között nem sűrűn alakul ki bunyó szerintem.

2011. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kés - önvédelem.

ha valóban erőszakra van szükség akkor a késsel nincs semmi gond.. amíg valaki tudja használni.

az értelmetlen pofoszkodás meg az élet semmilyen területén nem érthető szerintem, pont amit említettek, önvédelmi helyzet erőszakos, de oda vagy képzett az ember, vagy nem de akkor meg fölösleges pofozkodnia.

2011. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon taszít. A végén még azt hiszi, hogy engem is verhet, mert nem fogok visszaütni, de nagyon téved.
2011. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!