Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy felkeltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy felkeltettem valamilyen szinten az érdeklödését?

Figyelt kérdés

Az egyik srác, aki lényegében tetszik nekem többször bámult engem. Én rápillantottam, és ö nézett, nem egyszer és nem kétszer fordult ez elö.

Majd megdicsérte, hogy milyen jól nézek ki (nem nekem mondta személyesen, hanem célzott rá, mikor ott voltam én is, és az egyik közös ismerösünk is), illetve ezen a srácon keresztül meghívott egy üdítöre.

Majd rá 3 napra volt egy születésnap, és ott hármasban (a srác, én és a közös ismerösünk) nagyon jol elbeszélgettünk. Az elején mégcsak beszéd volt, majd a kezét a csipömre csúsztatta, a hajamat fogdosta, illetve a karjaimat maszírozgatta.


2011. máj. 31. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát hallod ti sem vagytok egyszerűek, ezek alapján a gyerek inkább valami perverz kukkoló lehetne, szerintem álljál elé és kérdezd meg hogy akar e valamit vagy csak tapizik, ha akar akkor majd mondani fogja, ha nem akkor meg ne fogdosson nem vagy te kilincs.

Sok sikert :)

2011. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt.

A válasz ára:1500.-

2011. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem. Ez nem azt jelenti hogy felkeltetted az érdeklődését, hanem hogy nagyonis tetszel neki! Ha ő is tetszik neked akkor szabad a pálya :)
2011. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Felkeltetted bizony. Vonzódik hozzád. Ilyeneket csak úgy, nem csinálna.
2011. máj. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel: ne kerteljen, mondja ki kerek-perec akar valamit, v csak élvezkedik.
2011. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Te illetve a fiú?
2011. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 18, a srác 30
2011. máj. 31. 14:32
 8/10 anonim válasza:
Hát ha fogdosással kezd nálad egy 30 éves fószer, abból én hosszútávon pozitív következtetést nem vonnék le, testileg egész biztos vonzódik hozzád, de szerintem ennyi és nem több.
2011. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De vegulis testi vonzalombol alakulhat ki szerelem. Nem? Meg aztan a fogdosast meg megelozte egy csomo bamulas illetve uditore meghivas elozte meg.
2011. jún. 2. 15:24
 10/10 anonim válasza:
Ha tetszik amit csinál, és nem érzed tolakodónak akkor áldásom rátok:) Az egészen biztos hogy bejössz neki, ha te is így érzel nincs miről beszélni, lépejetek, aztán úgyis kiderül mi lesz belőle.
2011. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!