Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor (hány évesen)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor (hány évesen) kezdtétek és milyen gyakran borotváljátok a puncitokat?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi!
2011. máj. 31. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Először olyan 13-14 éves koromba borotváltam le, max. évente 5*, aztán 14 és fél éves korom körül jöttem össze a párommal, és azóta borotválom rendszeresen. Eleinte 4naponta borotváltam(borzasztó volt, mindig vérzett, mert nagyon pici volt még 4naposan) aztán áttértem a heti egyre. Egy olyan fél éve már gyantázom, elég olyan 3-4 hetente és nagyon nagyon szép sima.

20L

2011. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj a gyanta?
2011. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ezer ilyen kérdés van, minek még egy
2011. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Eleinte fáj nagyon, aztán amikor már gyengül a szőr, akkor már elviselhető. Van hogy pityergek kicsit, de megéri. :P
2011. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én hetente borotválom és mindig a párommal való szeretkezézünk előtt mert ő úgy szereti...

26/L

2011. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én kb 2 havonta epilálom

20L

2011. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
3 éve gyantáztatom, 15 évesen voltam először :D Előtte csak ollóval rövidre volt vágva, a bikiniből meg nem látszott ki :D
2011. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!