Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány 23 éves pasival gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány 23 éves pasival gáz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:

relatív.de szerintem necces.. én gondolkozom a 18-19en.

15L

2011. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nagyon más a világuk, érdeklődési körük. Azért biztosan van kivétel is.
2011. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de nem illenétek össze, mert egész más ez a két korosztály, legfeljebb a szexkapcsolatra jó.
2011. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... fiatal a lány.

És a fiúról is ad egy véleményt. Nekem is van egy ilyen haverom, aki ezt a korosztályt favorizálja. :/

(a 33-25-nél már nem szólnék semmit, de így)

2011. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gaz, de sokaig nem lesztek egyutt, azt garantalom.
2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2011. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Igen az. Sőt még szánalmas is mindkét fél részéről. A csaj részéről azért, mert ráakaszkodott egy sokkal idősebb srácra. Nyilván komplexusa van, fel akar vágni a barátnők előtt, vagy a fiúnak van pénze, kocsija stb. A fiú részéről azért, mert nem tud a saját korosztályában barátnőt szerezni és csak a naiv kiscsajokat tudja behülyíteni. Nem beszélve a gondolkodásukról. A csaj még csak most kezdi majd a középsulit, a fiú pedig egyetemista, vagy dolgozik, esetleg 1-2 év múlva már az is felmerülhet benne, hogy hosszútvára tervez és családot szeretne.

Igaza van annak, aki azt írta, hogy 25-33 már nem lenne gond, de ez így az.

Persze a 15 éves kis ribancok úgy is azt fogják írni, hogy nem gond.

2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"15 éves kis ribancok"

na ez kicsit sziven ütött mivel még 15 vagyok... de nem ribanc... Sőt ilyen korban már ritka de még szűz... És szerintem kicsit gáz... vagyis csak más világ... Meg mellékesen ha hazaállítanák egy 23 évessel (aki alig fiatalabb a tesomnál) na az elég szép lenne szerintem...

2011. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, hogy vannak még ilyen 15 évesen, de ha az ember azt látja mindenhol, hogy ennyi idősen úgy öltözködnek és viselkednek, mint egy büdös k.rva, akkor bizony könnyen kialakul egy általánosítás, aminek azért van alapja. Azért azt is megnézném, hogy a 15 éves kis csaj szülei mit szólnának, ha az "ártatlan kislányuk" hazaállítana egy 23 éves sráccal, mert én biztosan nem díjaznám.
2011. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!