Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit éreztek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit éreztek, amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Nálam a heves szívverést leszámítva,remegnek a végtagjaim,úgy érzem,hogy menten összeesek,kimegy belőlem minden erő,olyan érzés,mintha a gyomromban kis pillangók repkednének,nem tudok enni,mert hányingerem van,úgy érzem,a szívem a torkomban dobog,folyton rá gondolok és egyéb ilyen dolgok.

De azt hiszem ez kb. minden lánynál így van.Mármint amikor igazán szerelmes.

Szóval a fiúknak csak a gyors szívverés van meg ebből? Vagy körülbelül mit éreztek? Tudom,hogy ezt az érzést nem nagyon lehet megfogalmazni,de azért légyszi,válaszoljatok (:


2011. máj. 31. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam is heves szívverés, a kezeim remegnek és én is úgy érzem, hogy összeesek, ha meglátom vagy a közelemben van. Egyébként meg folyamatosan rá gondolok és nincs étvágyam sem. Szóval kb. ugyanaz, mint nálad! :)


16/f

2011. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ (:

És a gyomrotokban nincs az furcsa érzést?

2011. máj. 31. 15:52
 3/6 A kérdező kommentje:
az a* furcsa érzés?
2011. máj. 31. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
hehe akkor mind3man egy cipőben járunk nekem is ez szokott lenni
2011. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Nekem csak annyi hogy folyton rá gondolok de remegni meg a többi nincs meg attól ugyan olyan ember számomra ha még "kicsit" fontosabb is mint a többi.
2011. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit erzel az nem szerelem, mivel az nem letezik, csak egy fiktiv koncepcio.


Amit atelsz, azt hivjak stressznek. Ez lehet szexualis izgatottsag, illetve zavarodottsag miatt, mert nem tudod mit csinalj, hogy imponalj az illetonek.

2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!