Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sráccal a suliban 'összejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal a suliban 'összejárnánk' néha, de félek, hogy kiderülne, és könnyűvérűnek titulálnának. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hulye kerdes, ha belemesz, evidens, hogy az vagy.
2011. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom, hogy milyen kapcsolatban vagy azzal a fiúval, de nem akarsz megpróbálni inkább vele randizgatni? Ennyire nem bírod ki szex nélkül? Egyébként fiatal vagy egy egy ilyen belefér, de arra figyelj, hogy ne kaphasson meg akárki. Mert ha nem érzel semmit a srác iránt, csak magadnak akarsz örömet szerezni általa, az nem a legjobb. Ha belekezdessz egy ilyen szexkapcsolatba, akkor még ha nem is vagy könnyű vérű, könnyen azzá válhatsz.
2011. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Veled egy suliba járó, egy lakókörnyezetben lakó sráccal ne kezdj ilyen fajta kapcsolatba.

Neki ez dicsőség és akként fog vele dicsekedni.

2011. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces az a dolog, hogy valamit megteszel és azt nem vállalod/vállalnád fel. Ne tegyél soha olyan dolgot amit nem tudsz büszkén (vagy nem büszkén) felvállalni ;)

Amúgy én sem értem miért nem randiztok vagy jöttök össze és akkor nincs ezzel gond. Bár így sem lenne szerintem, ha egyikőtök sem híreszteli. Ha meg igen, akkor annyi eszetek van ;)

2011. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[Te]

Jelentem · 15:32

...csak nekem az furcsa, hogy délelőtt letudjuk egymást egy sziával... ennyire csak a szex számítana?:D

[ő]

Jelentem · 15:33

hát az is kell nem?:)

én elöször azt szeretnémveled:P

kiváncsi vok mien vagy az ágyban:D


Ezek után dőlt el bennem, hogy mi a helyzet.

2011. máj. 31. 15:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaa hát így egyértelmű hogy csak meg akar dugni :D Látod annyira vagy jó neki. Ezek után eldöntheted hogy akarod-e ;)
2011. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ezek után teljesen egyértelmű, hogy nem járnék össze vele.
2011. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek után csak az a kérdés, hogy neked, kedves kérdező ebben mi a kérdéses?
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ennyire alacsony a tarifád?! =O
2011. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!