Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 vagyok és még sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 vagyok és még sosem volt barátom - hogyan lehet túlélni az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, sem csúnya, sem válogatós, egyszerűen így alakult a dolog. Kb. 17 éves koromig depressziós voltam, azóta próbálom felépítgetni a világom - csakhát a szerelem eddig kimaradt az életemből.

Valahogy nem jött még olyan srác, akire azt mondtam volna, hogy "igen, azt akarom, hogy szeressen". Illetve nemrég akadt egy ilyen, de neki én nem kellek a jelek szerint.


Rengeteg barátom van, és elég társasági ember vagyok, de néha már ők sem tudják kipótolni azt az űrt, amit ez a "hiány" okoz. Én is vágyom már rá, hogy szeressek és viszontszeressenek, de hogyan lehet túlélni a nehezebb időszakokat, amíg ez nem sikerül? Van egyáltalán recept erre?


2011. máj. 31. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Túl lehet, elég nehezen, el kell terelni a figyelmed, ez az érzés, a magányosság mindig ott lesz egy kicsit, nem tudod elnyomni teljesen, én tudom 21 éve ugyan így vagyok.

21f

2011. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nagyon jó helyzetben vagy. Én is hozzád hasonló vagyok, de én 26 évesen "ébredtem". Kicsit nehezebb, kisebb a választék.


Sok sikert, a túlélésben pedig segít, ha csinálsz valamit, ami eltereli a figyelmedet. Az a lényeg, hogy ne rágódj rajta. Ha pedig mégis eszedbe jut a dolog, akkor pozitívan, tervező hozzáállással gondolj rá. Közben fejleszd az önbizalmad is, az sokat segít.

2011. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minden meg fog változni. Nekem is most közel a 19-hez tűnik úgy, hogy végre összejön valami. :)
2011. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát igen én is valamikor 17 évesen ébredtem rá, de még mindig nem találtam senkit 21 évesen, ha akarsz írhatsz nekem privátot :)
2011. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Találj valamit ami leköt. Normális életem van 34 évesen pedig még egy nővel sem éltem soha együtt. Nem is tudnék egy fedél alatt lenni valakivel huzamosabb ideg, egyszerűen zavar ha van még ott valaki.

34 ffi

2011. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem 21 évesen lett komolyabb kapcsolatom. Nekem is voltak ilyen időszakaim, de túléltem. A barátaim mindig ott voltak velem, velük lekötöttem magam:-). Most 2 hónapja vagyok egyedül, de belevetettem magam a fogyókúrába:D Leköt, és hasznos is:-)

2011. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
maszturbalj, mast nemigen tudsz tenni... es varj.
2011. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szevasz én is 19 leszek nyáron és eddig egyedül voltam.Eddig keresgéltem volt aki pld öszejött volna de elhajtottam mert nem jött be máskor meg annak is örülnék... egyik haverom mondta hogy elmegyünk majd olyan discoba ahová kábé kéretni járnak a lányok szal neked is ezt javaslom hogy ha van csajozós haverod szólj neki tuti hogy segít. a másik meg hogy ne magadba zuhany, és tegyed ezen túll magad és egyvalamit valljál be magadnak! Falkaszellem, azaz te is a többséghez akarsz tartozni. Másik amit jegyezz meg: csajok 90% foglalt, csak akkor tudsz lenyúlni egy csajt ha sikerül ebbe a körbe bekerülnöd mert onnan már könnyebb, vagy amire én se jöttem rá hogy enélkül az állapot nélkül tudással hogy lehet kiváltan, na az jó kérdés.Vagy még ha csak menetet akarsz akkor menyél fel szexrandi.hu vagy valami hasonlóra. Én se vagyok ronda sőtt inkább már metroszex amit művelek (nem szó szoros értelmébe hanem nagyon igényes vagyok)és most néha mondom hogy jó is meg nem is, azt a tudást amiről beszéltem nem csak ésszel kell felfogni hanem értelemmel is, meg kell értened élősszőr hogy mit hogy hogyan... ha a 10% ban nem találsz rákel jönnöd a 90% os többség és itt említettem hogy könnyebb annak lenyúlni akinek már volt barátnője. Ha nagyon akarsz csajt akkor aki rád startol azzal kezdeményezz!Nagy Dumás vagyok sokan mondták csajokkal is jól elkomunikálok, ráérzek hogy ez most épeszű vagy agy mosott már bocs, a második az kb ennyit ir vissza szijja jól vagyok semmit nem csinálok msn tv zene myvip facebook kb ez a szint, az előző az meg oké rende és te is szereted ezt meg azt meg amazt. szóval kevesebb a komunikativ csaj. Van aki azt is elvárja hogy bunkózz vele pld: csá ribanc meg ijenek. Ha olyan csajt keresel aki szeret tukni akkor disco ha meg művészethez értsen akkor meg színházba járj... Ja és ne az járjon a fejedbe hogy uristen mi a trükje meny oda és cselekedj! ha visszahúzodszkodsz egy lúzer maradsz.

Tehát döntsed el magadba hogy kelle csaj vagy sem ha nem kell ne siránkozz ha meg csak néha kamat kell akkor discoba menyél!ezt a 3at döntsed el.

2011. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

elözö vagyok: ha kevés az önbizalmad menyél haverokkal csajozni. valahol van egy pdfem amibe van írás...

aztán sok sikert de akkor a 3 vonal közül kell eldöntened hogy mire van szükséged.Amugy egyedül vagyok és voltam is ezt én választottam, mindenki maga válassza az életét ha érett leszek teljesen szellemileg belevágok talán akkor egy csajba aki normális, "discoba" még nem voltam de szerintem oda is elmegyek haverral még az agyi szintem nem lessz meg a komoly kapcsolathoz.

2011. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

itt vagyok neked ha gondolod írj

25/f

2011. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!