Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eltolok magamtól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltolok magamtól egy férfit 2szer, mikor közeledik felém, akkor neki ebböl mi esne le? Ezek után van okom csodálkozni azon, hogy nem keresett fel azóta?

Figyelt kérdés
Az egyik bulin történt, hogy udvarolgatott nekem egy srác, elöször fogdosta a karjaimat, de en levettem a kezét a karomrol, majd lecsúsztatta a kezét a csípőmre, de én onnan szintén ellöktem a kezét. Majd fogtam magam, és otthagytam a srácot, utána szólt, hogy menjek már vissza, de nem mentem...
2011. máj. 31. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hitte, könnyű préda vagy. Ilyen módszerrel úgy is csak szexpartnert keresnek. Ne menj utána.
2011. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De elötte többször látta, hogy bámult engem, és mai napig bámul, ha lát. Valamint elötte meghívott egy colára is... És szerintem nem arra gondolt, hogy könnyű préda vagyok, mert van egy ismerösöm, aki az egyik bulin jött össze a barátjával, hasonló módon, mint ahogy velem viselkedett ez a srác, és majdnem 2 éve vannak együtt.
2011. máj. 31. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már azt hidd, hogy azért, mert bámul, meg meghívott egy kólára rögtön elvesz feleségül. -.-" Ha azonnal a csípődön járt a keze, akkor valószínűleg csak kufircolni akart azt ennyi. Attól még bámulhat, meg egy kólára is beáldozhat... Előfordulhat, hogy kalandból kapcsolat lesz, de az esetek többségében nem így van.
2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!