Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha megismernétek egy lányt, aki tetszik nektek, párkapcsolatot akartok vele, aztán később megtudnátok, hogy neki már kisgyereke van, de egyedül neveli?

Figyelt kérdés

Mit éreznétek, amikor ezt megtudnátok? Hagynátok az egész dolgot annyiban, vagy ugyanúgy folytatódna minden, mint ahogy korábban ment.


A kérdés fiúknak / férfiaknak szól.


2011. máj. 31. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon-nagyon komoly érzelmeim lennének akkor nem számítana, de erre nagyon kicsi az esély.

20f

2011. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jo kerdes. Alapjaraton biztos szar erzes lenne, hiszen valaki meg is csak "megelozott". De itt inkabb azon van a hangsuly, hogy a gyerekre tudna-e az illeto sajatjakent tekinteni.


Jol gondolom lany vagy, es azon gondolkodsz, hogy elmond-e ezt a jelenlegi pasidnak?

2011. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudsz főzni és nem a szüleiddel laktok,akkor nem olyan gáz.
2011. jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az gáz szerintem, ha eddig még nem mondta el a csaj neki.
2011. jún. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudnám sajátomként szeretni.
2011. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elér érett lennék a feladatra, de ha megoldja maga akkor lehet róla szó, később meg bármi lehet.
2011. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

00:08

Nem, nem én vagyok a lány. Csak ilyen helyzetbe kerültem egy csajjal, mint ahogy a kérdésem szól.

2011. jún. 1. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!