Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a nemi szervemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a nemi szervemmel? (lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Jó pár éve van egy fekete pontszerűség a péniszemen(bőr alatt. fityma végén), eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget.
2011. máj. 31. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg az orvost...
2011. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vannak feketébb anyajegyek nem az?
2011. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy egy anyajegy? A volt barátom péniszén is volt anyajegy. Ha nem hasonlít az anyajegyhez akkor keress fel egy orvost és mutasd meg neki!
2011. jún. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyáltalán nem fáj és nem is viszket soha!

De a bőr alatt, a fityma után is alakulhat ki anyajegy?

Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 1. 00:11
 5/9 anonim ***** válasza:
persze ahol van bőr ott lehet bárhol, nekem a tenyeremen és a talpamon is van
2011. jún. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 OpenYourMind ***** válasza:
Szerintem hamarosan ott egy szem fog kinőni.
2011. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2011. jún. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyesmi, kicsit sötétebb és elég kicsi, nemgáz... eszembe nem jutna orvoshoz menni vele...

ha nemrég vetted észre akk tartsd szemmel, figyeld hogy változik e, de ha ilyen már X éve és változatlan akk csak egy béna kis anyajegy :)

2011. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolső válaszolónak!
2011. jún. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!