Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire szeretitek a ducibb lányokat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az úton utána fordultok egyáltalán, vagy fel tud izgatni egy hölgy, ha nem a leg karcsúbb?
2011. jún. 1. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól, függ, hogy mennyire nem a legkarcsúbb. Általában az lenne a lényeg, hogy ha ránézek az illetőre, akkor ne keltsen undort bennem. Ehhez nem kell cérnavékonynak lenni, mert a másik véglet éppúgy lehet visszataszító.
2011. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen! hidd el nagyon sok fiú,férfi szereti a kicsit husibb lányokat! azért biztos van egy határ ami már perverziónak számít,de ez csekély % lehet!
2011. jún. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fel bizony. az erotikus kisugárzás egyáltalán nem alkat, vagy súly kérdése! :-)
2011. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kerdes hogy mennyire duci. En pl kifejezetten a teltebb, de nem kover lanyokat szeretem.
2011. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó ha van a lányon nőn fognivaló! Az a gusztusosan husos az jobb mint a vékony! A vékony az nem izgató! Viszont egyszer voltam kövér nővel és akkor nem sikerült és azóta inkább kihagyom... Nem fértem oda a nagy hasától és az egész nő egybefüggő zsírtömb volt! Öá
2011. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, hogy közbevágok, csak 1 kérdés a srácokhoz:


a 167/ 65 kg belefér szerintetek minden pasinál többnyire, vagy ez már az undorító kategória?

2011. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

167/65, hát elég alacsony vagy, ami jó dolog, viszont az a 67 kiló...hát nem tudom, szerintem nem "sok", legalábbis nem túl sok.


Sok mindentől függ, pl mekkora a melled, az fesze-e, mert oda elég sok, és szép anyag le tud rakodni. Persze ha a többség a hasadon és a seggeden van, akkor már kicsit szomorkás a helyzet.


Szóval az egész alkat kérdése, lehet, hogy számodra pont tökéletes az a 67 kiló. Igazából látni kéne, a rendel véleményalkotáshoz.

2011. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

167/ 65:


Igy szamok alapjan nekem belefer, plane hogy en sem vagyok egy vekony pasas (185/90). Tobbet csak eloben tudnek mondani :)

2011. jún. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
csak ha jól szop.
2011. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit tobb lehet rajta, mint amennyi az "atlagos", de ne legyen hegyomlas, s foleg ne legyen nehezebb nalam. Amugy meg egy no akkor jo, ha van rajta mit fogni. Anorexiasokkal nem foglalkozunk.
2011. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!