Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon idióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon idióta dolog, ha egy nő ezt teszi egy férfival?

Figyelt kérdés

Ismerek egy szórakozóhelyről egy srácot. Nem rég ismerem. Leginkább ott szoktunk találkozni. Mindig váltunk egy-egy szót.


Hülyének nézne, ha nőként elkezdenék felé közeledni? Úgy értem amikor pl mobilon beszélünk, elmondanám neki, hogy nagyon kedvelem, gyakran gondolok rá stb. Nem vagyok egy kezdeményező típus, de úgy érzem, ő az a férfi, akit nem engedhetek elmenni.


Szerintetek lököttnek találna, hiszen pár hete ismerjük egymást és nem is olyan alaposan.


De nem akarom, hogy eltünjön az életemből. Mit tegyek szerintetek?


2011. jún. 1. 08:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Azt fogja gondolni, hogy egy nyomulós hülye liba vagyok? Aki csak kalandra vár.


Ezt nem akarom. Én komoly kapcsolatra gondoltam vele.


Egy a gond még, hogy ő nyilván másként vélekedik, hiszen 32 éves én meg 24.

2011. jún. 1. 08:29
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem ajánlanám. 32 évesen már nem értékelik,ha egy nő nyomul.Ha találkoztok személyesen,akkor adhatsz finom jelzéseket. De ha nem reagál rá,akkor nincs mit tenned.

Lehet,hogy nem is akar komoly kapcsolatot vagy éppen van is neki ilyen.

2011. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ajjaajjj. Akkor most mi legyen?


Hogyan éreztessem vele, hogy tetszik nekem, nagyon is, úgy, hogy ne értse félre, komolyan vegyen?

2011. jún. 1. 08:40
 4/18 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben érintsd meg néha, mosolyogj stb..
2011. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mosolyogni mindig mosolygok rá, ő is rám. Ha összefutunk, mindig megszólít.


Érintsem meg?Ő még nem érintett meg engem, én hogyan érintsem meg. Nem foghatom meg egyszerűen csak a kezét. :)

2011. jún. 1. 08:56
 6/18 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy mennyi férfi aszenved attól, hogy sok korodbeli lány egy beképzelt, agyatlan p.i.t.s.a. !

Szerintem nagyon egyszerű dolgod van, éreztesd vele, hogy egy főnyeremény vagy! Domborítsd ki a jó tulajdonságaidat, de ne nyílj meg neki teljesen, legyen benned egy kis titokzatosság is! Ha így teszel, akkor előbb-utóbb ő is közeledni fog feléd! És ami nagyon fontos, éreznie kell, hogy van nálad esélye, nem csak szórakozni akarsz vele, mint annyi sok más csaj, akik kelletik magukat és aztán az utolsó pillanatban faképnél hagyják a férfit! Ez utóbbi egy undorító szokás, ha egy férfi óvatos, akkor sok esetben ezért is az.

2011. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szia. Hasonló helyzetben vagyok énis,nem egyszerű..tudom..én pl elég nagydumás csaj vagyok,de ha vele beszélgetek,szinte nem találok szavakat,zavarban vagyok...sztem is adj neki jeleket h érdekel téged,dee hogy milyen jeleket és hogyan? Nah ennek a kérdésnek a megválaszolását másra hagyom:)sok sikert
2011. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én gondoltam valamire, mit szóltok hozzá, leírom, ha ez nem egyértelmű neki, akkor falra mászok. :)


Volt egy vizsgája a napokban, azt ígérte felhív elmesélni milyen lett. Nem hívott még. Arra gondoltam, ha felhív, majd azt mondom neki, hogy úgy tudtam a tanárnő átengedi a jóképű, okos férfiakat.

Ha erre azt mondaná, mert nem engedte át, hogy akkor nem vagyok jóképű, sem okos, azt mondanám burkoltan, hogy én átengedtelek volna. :) Mellé egy kis mosoly, főleg ha szeméesen tudom elsütni.


Vélemény?

2011. jún. 1. 09:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Végül is nem rossz... :) Nekem bejönne.:)
2011. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

F 32

2011. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!