Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre tobbet gondolok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre tobbet gondolok arra hogy akar lannyal is kiprobalnam a szexet, de kapcsolatban elek! Mit tudok ilyenkor csinalni?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut hogy szivesen elegitenek ki lanyt oralisan illetve elveznem ha egy lany csinalna nekem...
2011. jún. 1. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csináld...
2011. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
A párom is ilyen és engem nem zavar. Csak arra kértem, ne hagyjon ki a buliból :)))
2011. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En nem szeretnem harmasban semmikeppen, mert nem tudnam elviselni, hogy a parom massal is csinalja... En szeretnem csak, max csinalok neki videot:) Onzo vagyok sajnos....
2011. jún. 1. 12:11
 4/12 anonim ***** válasza:
a videót mi is megnéznénk , majd szólj ha megcsináltad .
2011. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen;)
2011. jún. 1. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyivel másként lenne,ha lett volna eddig több barátnőd,szexpartnered,vagy csajod...Gondolom most már régóta csak ugyanaz van és nincs összehasonlítási alap.
2011. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
El kell, hogy szomorítsalak: a párod nem szerelmes beléd (eléggé), ugyanis a szerelmes ember önző, s nem akarja, hogy a szerelme mással legyen. Márpedig amit te akarsz csinálni, az megcsalás. Ergo: te sem vagy igazán szerelmes belé, mert a szerelmes ember csak és kizárólag a szerelmével akar együtt lenni.
2011. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem ertenek egyet, nagyon szeretjuk egymast. Soha nem csinaltam csajjal, csak ezert piszkalgatja a fantaziamat. Oszinten sztem eleg szexpartnerem volt, nem unjuk egymast, nem ezert erdekel..
2011. jún. 1. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy valami "piszkálgatja a fantáziádat" és az, hogy meg is valósítod, két különböző dolog. A fantáziálást még én sem tartom megcsalásnak, hiszen nyitott szemmel járunk, látjuk, hogy a párunkon kívül is vannak jó csajok/jó pasik stb.

De ha a gondolat tettlegességig fajul, az már megcsalás. Nem is tudom, hogy egy szerelmes ember hogyan tudna az után a tükörbe vagy a kedvese szemébe nézni...

2011. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semmifele tettlegessseg nincsen.. Csak sokszor eszembe jut. Mostmar egyre kevesebb a kedvem hozza..
2011. jún. 1. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!