Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a legtöbb nőnek/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb nőnek/lánynak kis melle?

Figyelt kérdés
Mondjuk átlagos alkatú vagyok, nagyobb mellel rendelkezem, csak néha zavar hogy az átlagnál nagyobb a mellem. Néha beszólnak miatta, néha bókokat kapok. Kissé zavar azért engem.
2011. jún. 1. 13:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod,hogy neked ideális és másnap kissebb! Hogy mért? Mert ilyen az adotságuk.........(bátya)
2011. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert vigyáznak az alakjukra, vékonyak, és ebből következik, hogy kisebb a mellük, mivel a mell zsírből épül fel. Én örülök, hogy nincs nagy, könnyebb sportolni stb
2011. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Panda Péter ***** válasza:
100%
csak egyszer éljem meg, hogy találkozok egy nővel aki meg van elégedve a melle méretével. ha kicsi, az a baj, ha nagy, akkor meg az. nonszensz.
2011. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire zavar hogy a másé 'kicsi'? nem lehet mindenkinek nagy mint neked van.-.-
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, hogy hogy kapcsolódik a kérdésed ahhoz, hogy Neked nagy melled van?:) Nekem meglehetősen picike melleim voltak mindig, most nagyobbacskák, hogy várandós vagyok. :) Én viszont épp ellenkezőleg látom ... Manapság már még a 13-14 éves lányok is átlagon felüli mellméretekkel rendelkeznek. De egyébként ez egyáltalán nem törvényszerű ... Nem tehetsz róla, hogy ilyen melleid vannak, Te ezeket kaptad, élvezd a helyzeted, hidd el én örülnék neki! :) Én mindig 70/a-s melltartót hordtam, de még az sem volt teljesen jó rám, picit nagyobb volt. Emiatt a nőiesebb felsők szinte szóba sem jöhettek ... Mármint a kivágottabbak. Mindenkinek az kell ami nincs :P Szerintem ezen ne problémázz :)

28 hetes kismama

2011. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hát mondjuk 169 cm vagyok és 64 kg. Bár én megvagyok elégedve, csak néha olyan rossz érzés kicsi mellű nő mellet állni, vagy az hogy nekem van a legnagyobb mellem. Mondjuk inkább nagy mint kicsi, mármint az alakomhoz jobban illik a nagy. Nagyon vékony lányoknak nem áll jól a nagy mell.
2011. jún. 1. 14:08
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogyha valaki vékony, a melle is kicsi. Én vékony vagyok, sportolok, odafigyelek a táplálkozásra, nincs rajtam felesleg, a melleim mégis nagyok. Tényleg nagyok! És nem szilikoncici! Ez egy genetikai adottság. Van, akit kicsi cicikkel áldott meg az ég, van, akit nagyokkal. Légy büszke a melleidre, a párodnak tetszeni fog, hidd el.
2011. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nincs a legtöbbnek kis melle. Az meg, hogy egyeseknek a kicsi, másoknak meg a nagy tetszik, az természetes. De a fiúk általában az aktuális szerelmük melleit szeretik. Te se problémázz azon, ami nem probléma.
2011. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Még mindig a kismama vagyok! Valaki előttem azt írta, hogy egyszer találkozni akar olyan nővel aki megvan elégedve a cicijével. Nos, én nem mondom h nem tudnék elképzelni nagyobbat de elfogadtam a cicijeimet olyannak amilyenek, hiszen kés alá sosem feküdnék, tehát még egy jó pár évem van velük. (remélhetőleg:)) A párom is szereti őket, nekem ennél több nem kell. Hatalmas nagy melleket meg már am sem szeretnék mert 159 cm vagyok, tehát elég érdekesen néznék ki velük. :)
2011. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk voltam molettebb akkor még nagyobb volt, fogytam úgy kisebb lett. Szerintem a 13-14 éves lányok átlag mellel rendelkeznek. Bár szerintem lehet hogy neked meg az áll jól hogy kicsi, könnyebb vele sportolni az tény.:)
2011. jún. 1. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!