Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha ellok magatol egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha ellok magatol egy csaj egy fiut, az azt jelenti, hogy nem tetszik neki a srac?

Figyelt kérdés

Az egyik bulin kozeledtem egy csaj fele; simogattam a karjat, de o ellokott magatol, megfogtam a derekat oldalt, es ugyszinten eltolt magatol.

A csajt csak latasbol ismertem eddig, illetve koszono viszonyban voltam vele.


2011. jún. 1. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor mostantól a köszönő viszonynak is lőttek
2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
örülj, ha nem jelent fel :D
2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek fogdosod?Nem így kell ismerkedni..,de ezek után felejtős a hölgy,hiszen az első benyomás már megvolt.
2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd akkor orulj ha nem lok el magatol.
2011. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem lottek a koszono viszonynak, mert tobbszor elofordult, hogy lattam a baratnoivel beszelgetni, elemntem mellettuk es o volt az elso, aki visszakoszonot, es hangosan...

Miert jelentett volna fel a csaj? Mindketten nagykoruak vagyunk!

2011. jún. 1. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
csak várd ki a végét, amig készhez kapod az idézést...
2011. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, kérlek, ez azt jelenti, hogy holnap fodrászhoz akar menni, csak nincs pénze vonatjegyre, ezért meg fog bunki az érettségin
2011. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!