Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadja egy csajszi a telefonj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megadja egy csajszi a telefonját, hogy hívjam fel, aztán kinyomja amikor hívom, miért ilyen kétszínű, egy felnőttnek miért kell ilyen gyerekesnek viselkednie?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak így tud lerázni, bár ez nem éppen megfelelő módszer. De lehet, hogy rosszkor hívod.
2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha még csak egyszer hívtad, akkor lehet, hogy nem ér rá? Ha többször, akkor nem tudom... nem szeretne veled beszélni. Neten ismerted meg, vagy "élőben"?
2011. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
élőben ismertem meg,ő mondta.hogy hívjam,idáig már 2x kinyomta+ az smseket is lesz.rja,pedig kívánom,nagyon meg akarom ismerni
2011. jún. 3. 15:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Megírnám neki SMS-be, hogy "Jól van anya, majd ha akarsz valamit, akkor keressél, egyébként meg szivass mást. Csókoltatlak!"

Bőven belefér 160 karakterbe, és egyből jobban fogod érdekelni a csajt. Ha nem így van, eleve bukott az ügy.

2011. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos azt látta benned, hogy egy balf.sz vagy, akit szopathat, mert így majd megnő az egója. Persze lehet, hogy kinyomja mert nem ér rá. De akkor az lenne a minimum, hogy visszahív amint tud. Az meg, hogy még az sms-re sem válaszol no comment.

Hagyd a p.csába és hallgass arra, aki azt javasolta, hogy írj neki egy sms-t, hogyha kell neki valami, akkor majd ír. Lehet, hogy jól néz ki a csaj és csak ezt látod, és nem veszed észre, hogy mekkora egy rosszindulatú p.csa.

2011. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a helyében kamuszámot adtam volna meg.
2011. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
biztos h nem kamuszám,mert ha engem hívnak új számról felveszem mert nem tudom ki lehet az,de lehet csak én működök így,mondjuk már nem érdekel a csaj,csak a viselkedés akasztott ki,mert hogy rendes voltam vele......
2011. jún. 5. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Látom szövegértelmezési gondjaid vannak :|
2011. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne értelmezési problémáim?ha kamu számot ad meg akkor egy vadidegen küldene el a búsba,így meg kinyomja a csaj.......
2011. jún. 5. 14:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Felejtős, hagyd a fenébe.
2011. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!