Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhítsem ezt a "fájdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhítsem ezt a "fájdalmam"?

Figyelt kérdés
Röviden: van egy (fiú) osztálytársam és mostanába elég jól kijövünk egymással, nevetgélünk, az ölembe ül, poénkodik..stb. Van barátnője és néha ezeket nem tudom mire vélni, így csak sodródok vele. Viszont fel sem tűnt eddig de azt hiszem kezdem megszeretni de tudom, hogy esélyem sincs nála mert szereti a barátnőjét. Viszont olyan szinten "fáj" látni, hallani még ránézni is, hogy nehéz kibírni. És itt jön a kérdésem: hogy tudom ezt enyhíteni? mégtöbbet beszélek vele vagy elfelejtem teljesen? előre is köszönöm a válaszokat, és sajnálom ha traktálok vele valakit. 18/l
2011. jún. 3. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább felejtsd el. Magadnak teszel rosszat, hiszen nem lehet több a kapcsolatotokból. Ha fojtatjátok csak szenvedés lesz a részedről.Gyorsan keressél egy társat.
2011. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De a hülye fejemmel/eszemmel egyelőre csak Őt látom meg.

=( de rendben megpróbálom, köszönöm =)

2011. jún. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!