Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek akiket a szülei gátlásosnak neveltek szexuális téren?

Figyelt kérdés
Mert engem igen, és nagyon zavar. A külsőmmel egyáltalán nincs semmi gond, de az agyamban nincs minden rendben. Bennem van az a gátlásosság. Hogy lehet ezt legyőzni? Utálom őket ezért nagyon (meg más dolgokért is), de már végülis mindegy.
2011. jún. 3. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jól vagy? Ha utálod akkor miért is csinálsz úgy? Hánny személyiséged van, hogy az agyaddal harcban vagy?:D
2011. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem is. Sose beszéltünk aszexről, minden tabu volt. Még az amerikai pite féle sorozatokat se mertem nézni.


Aztán voltak is gondjaim a szexszel, mert hát mivel nem ismertem magamat belülről(sose masztiztam előtte), ezért elmenni se tudtam elég sokáig. De aztán próbáltam megváltozni, kiismertem magam, aztán ma már minden jó. Na jó, még kicsit bennem van néha a gátlásosság, de ez elhanyagolható, egészséges mértékű.


Próbáld meg legyőzni valahogy, elfogadni, hogy nem kell teljesen gátlásosnak lenni, hisz már (gondolom) felnőtt vagy, vagy hamarosan az leszel, aztán ez a világ legtermsézetesebb dolga(a szex). Sok sikert!

2011. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Esélyét sem látom, hogy ebből valaha is kigyógyuljak, mivel már lassan a 30-at közelítem.
2011. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ÉN is, bár engem nem is neveltek kifejezetten, de mivel nem láttam sok szeretet, és azt is undorítónak tartják, mert hátn em szeretik egymást már jó ideje.


De én attól még szeretnék lánnyal lenni, de mivel nem is merek kezdeményezni, meg nem is vagyok jó pasi, így nehéz. 21 évesen.

2011. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére nem ilyenek a szüleim. Nem szerencsés a helyzeted. Ez egy jó párkapcsolat során helyrehozható. Ha jó partnered lesz hozzá. Más megoldás nincs szerintem.
2011. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ja igen, a megfelelő partner nagyon sokat segít, szinte együtt győzhetitek le a gátlásosságot, a félsz-et...

csak ne félj keresni, és megtalálni ezt az embert!!

2011. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak tabu volt a téma, emiatt nagyon gátlássos letem, és nagyon nehezen tudtam megélni a saját nőieségemet. De a megfelelő partner, akihez mélyen vonzódsz testileg és lelkileg is, segíteni fog, hidd el nekem. Plusz egy kis bor vagy pezsgő (nem, ne idd le magad, csak egy kicsit, az oldódáshoz :)). Hidd el, minden okés lesz, csak az első gátat kell áttörnöd. De ehhez olyan partner kell!

A szex jó. :)

23L

2011. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát engem is eléggé gátlásosnak neveltek és én is ezzek küzdök sajnos:(. És foggalmam sincs hogy tudom majd legyőzni valamikor, vagy hogy letudom-e egyáltalán :/.
2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19.29-es vagyok

(bocs a gépelési hibákért)


minden gátlásos hozzászólónak:

azt kell elhinned magadról, hogy kívánatos vagy. ehhez pedig nem árt egy partner, aki ezt elhiteti veled, s akkor te is el fogod hinni. Maszturbáljatok (komolyan!), olvassatok szexológiát (komolyan!), a nagy bevetés előtt pedig pár pohár bor.

Menni fog! Az első lépést kell megtenni.ú

Nálam szerencsétlenebb és gátlásosabb nőt nehéz lett volna találni, és a tapasztalathiány miatt még nagyon sokat kell tanulnom, de a legutóbbi partnerem, aki végre kihozta belőlem a Nőt, már dicsért, hogy milyen jó vagyok. :)

2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:01: Mint nő azért te három nagyon hosszú lépéssel előttünk jársz.
2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!