Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy ha ezekből 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy ha ezekből 4 igaz rám? Többi lent

Figyelt kérdés

Facebookon vagy egy ilyen:

Nem iszok :)

Nem cigizek :)

Naponta 4órát töltök tanulással (AA)

Nem járok bulizni :)

Mindig bejárok iskolába :)


ezekből csak a tanulás nem igaz.


szerintetek ez gáz?

16L


2011. jún. 3. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
...
2011. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Persze néha kell lazulni, de ha megy másképp, akkor nincs semmi baj :) 21F
2011. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hú nem, te most nagyon menő vagy...
2011. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális, de a sok barom állat szerint ez ciki. Sajnos ez van. De ne változz meg sose ilyen barmok miatt. A tanulást pedig ne hanyagold. Nem kell napi négy órát ráfordítani, de azért valamennyit tanulj!
2011. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetro ***** válasza:
szóval nem tanulsz sokat, ellenben nem is csinálsz mást sem. nem gáz... :D
2011. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ

tanulok, de nem 4 órát

2011. jún. 3. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Rám is négy igaz.:D Szerintem ez lenne a normális, csak hát a mostani tinik felfogása szerint ez gáz, de szerintem meg az a gáz, ahogy gondolkodnak. Semmit nem fognak elérni az életükben, max annyit, hogy majd megkapják a segélyeket.. Nekem azokról meg van a véleményem, akik minden hétvégén részegen fetrengenek egy buli után az árokban, szívják 12 évesen a cigit. Na azt meg már le sem írom, hogy mit gondolok azokról, akik nem járnak iskolába... :D 16/L
2011. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szeretlek kérdező<3
2011. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek közül egy olyan van, ami mindig illik rám, a "mindig bejárok suliba". Ez tényleg így van, életemben nem lógtam el egy óráról sem, ha el is jöttem suliból, annak komoly oka volt (családi ügy, orvoshoz kellett mennem).

Egyébként szerintem ez az egész hülyeség, ki is fejtem, hogy miért.


Szerintem például nem lehet egy lapon említeni azt, hogy időnként megiszik egy fiatal egy sört, vagy 1-2 dl bort, mintha valaki töményet;sokat iszik. Én az első csoportba tartozom, na jó, néha likőrt is iszok, de az tényleg ritka. Szerintem ezzel semmi baj nincs.

A cigizés is ilyen..Van, aki időnként 1-2 szálat szív el, pl. stresszesebb helyzetekben, van aki rendszeresen dohányzik. A két dolog nem ugyanolyan súlyú szerintem.

A napi 4 óra tanulás a legnagyobb hülyeség az egészben.. Ez nagyon nem igaz rám. Igen, van amikor nagyon sokat tanulok (3-4órát is akár), de többnyire csak 1-1,5 órát tanulok, van, amikor ennyit se. Ez attól függ, hány és milyen órád van másnap.

A bulizás még érthető is, de csak akkor, ha a szórakozás, lazítás más formáját választod, nem pedig otthon punnyadsz és nem élsz társasági életet. Bár szerintem a fiatalkorhoz a bulik is hozzátartoznak. Nem azt mondom, hogy minden héten menjenek bulizni. Én kb. havonta 1-2x megyek el, és olyankor mindig jól érzem magam, de szerintem ennyi bulizás pont elég.

A bejárok iskolába dolog, pedig szerintem alapvető kellene, hogy legyen. Nem értem, miért 30 igazolatlan óra után szólnak a jegyzőnek, szerintem már az öt (5!!!) óra igazolatlan hiányzás is sok!!

16/L

2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

dehogy gáz, jó hallani, hogy vannak normális lányok is:)

16/f

2011. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!