Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves férfi ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfi ugyanúgy éli meg az első párkapcsolatot, közösülést, mint egy fiatal tini?

Figyelt kérdés
25/F szűz vagyok, nem volt még barátnőm. Tinikoromban sokkal erősebben éreztem a vonzódást és a szerelmet a nők irányába. Most akkor ez így már nem is lesz olyan nagy dolog?
2011. jún. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelemből fog történni, akkor nagy dolognak fog számítani :-)
2011. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 eNerdzsy ***** válasza:
Meg azért is fog nagy dolognak számítani mert nagyobb lesz a megkönnyebbülés mint 16 évesen.
2011. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy szerelemből, különben már rég odaadtam volna magam egy riherongynak.
2011. jún. 3. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem jobb lesz. ;) Talán lelkileg is érett vagy meg szellemileg. A legtöbb kis hülye tini aki 15 évesen túl van mindenen, csak azért teszi, hogy túllegyen rajta. Nem gondol bele, hogy ez mivel jár, nem fogja fel a dolgot, mert még totál éretlen. A vonzódás hiányát meg szerintem tudd be a kevésbé tomboló hormonoknak, meg az ideális jelölt hiányának. :D
2011. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 20 év feletti srácok is izgulnak, talán még jobban, mint a fiatalabbak, illetve a jóval fiatalabb korban kezdők. Idővel viszont az esetleges "lemaradást" behozhatja, ha jó úton, jó partnerrel (barátnőkkel, barátokkal)folytatja.... Szóval még 25 évesen nem kell kétségbe esni, hogy valamiről lemaradtál... sőt ne is erőltesd!
2012. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Én 24/L vagyok és szűz. Nekem sem volt még barátom. Te miért nem jutottál még el a szerelemig, szexig egy lánnyal sem? Ritkán akad ilyen fiú, mint te. Neked nem felelt meg senki, vagy nem mertél csajozni?
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!