Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy egy jóképű szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy egy jóképű szexi harmincas férfi az "álmom"?

Figyelt kérdés
Lányok ,fiúk 18 éves vagyok és minden vágyam az ,hogy egy igazi férfi megmutassa nekem mi az igazi szerelem!Szerintetek ezek a vágyak durvák ahhoz képest ,hogy még csak 18 vagyok?Lányok köztetek van olyan aki hasonlóan gondolkodik?Véleményeteket osszátok meg velem légyszi!Köszi
2011. jún. 4. 12:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

13:07



Hat a 19-40 durva apakomplexusnak tunik.

2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megértelek, ugyanezt éreztem 18 évesen, és ahogy idősebb lettem egyre idősebbek tetszenek.
2011. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

azér mennek ittis a durva általánositások. 21 vagyok nemsokára 22, és tényleg szeretem barátnőmet és nem használom ki és ha rajtam múlik még nagyon nagyon sokáig együtt is leszünk. és sok haver gondolkodik hasonloan mint én, (valsz azér haverok), szóval vannak a fiatalabb 20asok közt is értelmes emberek szerintem, akik nem kihasználni akarnak!

konkrétan a kérdésedre pedig: nem gáz, csak hogyan képzeled el, hogy majd amikor te 35 leszel, ő meg 50, az milyen lesz? jó, 50 évesen még sokan jól tartják maguk. na és amikor te még csak 45 leszel, ő meg 60 évesen hát... nagyapáim nemsokkal élték túl a 60 évet, és 60 évesen már eléggé betegek is voltak. Mo n a ffiak nemélnek túl sokáig...

vagy eleve úgy vágnál bele hogy igen ő szeret majd 10 évig, aztán amikor már öreg lesz majd dobod? ilyen elhatározással szvsz gerinctelenség kapcsolatot kezdeni... szóval ugyérzem kicsit nem gondolják végig akik nagyon fiatalon összejönnek egy sokkal idősebb ffival, és közben komoly kapcsolatot hangoztatnak. hogy gondoljátok ezt komolyan?

2011. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem 16,5 évesen egy 23 éves mutatta meg.Most 23 vagyok és vágynék arra,hogy egy 30 éves is megmutassa,hisz minden szerelem más!
2011. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13:48


Hol van az akkori 23 eves?

A 7 ev annyira nem gaz, de 15-20 ev mar nem egeszseges.

2011. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én a következőt gyanítom az ilyen dolgok mögött:

ezek a lányok azért vonzódnak az idősebb férfiakhoz mert a korukbeli szépfiúkban csalódtak(nyilván nem jártak az összessel,de a maradékról is hallottak ezt-azt),a korukbeli nem éppen helyes fiúk eleve benne sem voltak a pikszisben.....maradtak ugye az idősebb férfiak akiket a kor relatíve megszépít.Ezt úgy értem hogy már a gyk-n is írtak olyat hogy"ronda férfi nincs csak ronda fiú"

A 30asoknak amellett hogy rég benőtt már a fejük lágya újabb kedvezményt kapnak koruk miatt mondván hogy pont mert 30fölöttiek,nem elvárható hogy babaarcúak legyenek meg ilyesmi..

2011. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Persze én is tudom hogy egy harmincas pasi nem kezdene ki velem komolyan de hátha nem számít ha 50 éves lesz én meg csak 38 ha szeretem!De tudom hogy ők már gyereket akarnak és családot én meg erre még tényleg nem lennék felkészülve!
2011. jún. 4. 18:17
 18/18 anonim ***** válasza:
teljesen természetes :) nekem is bejönne:DD
2011. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!