Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem a nőknek? Ha igen mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Eddig nem foglalkoztam a külsőmmel, nem mentem emberek közé, csak kockultam otthon. Már csak egy aranyos csajra vágyom akit szerethetek, szóval változgatok viszont vannak olyan dolgok, amik még teljesen újak számomra, és nem tudom mit kezdjek velük.


Odafigyelek a külsőmre, minden apró részletre, és megpróbálok mindig tökéletesen kinézni. És... Mintha sikerülne, csak valahogy nem vagyok biztos benne.. :D


Elég sokat olvastam arról, hogy a nők mit csinálnak tudatosan/tudat alatt, ha bejön nekik egy srác, és gyanúsan sok ilyet tapasztalok nők közelében.


Szóval vegyük a tömegközlekedést. Elég sok időt utazok. Mindig megnéznek, végigmérnek a csajok, szemezek velük.

Vegyünk egy példát: Leül velem szembe egy olyan g.eci aranyos csaj, aki tényleg álmain nője. szemezünk végigmér, utána elkezdi igazgatni a haját, sminkjét közben engem néz. "Véletlenül" hozzám ér többször(lecsúszik a széken, úgy hogy egymáshoz érjen a lábunk; fel van rakva a kezem, ős is oda teszi, úgy hogy hozzáérjen az enyémhez és több másodpercig ott is tartja).

És az ehhez hasonló dolgok szinte mindennaposak. A gyakoriság a "kisugárzásomtól" függ, ha elég magabiztosan mászkálok kint, akkor történnek ilyenek általában.

Csak valahogy mindig arra gondolok, hogy biztos azért néz mert van valami az arcomon stb..


Mit kéne tennem? Szemezek vele 5 perce aztán odamegyek, és szólítsam le valamivel? Csak az a baj, hogy ezt ilyen természet ellenesnek érzem, mintha ez egy lehetetlen dolog lenne.

Kössz a helpet.


19/F


2011. jún. 6. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e kedve elmenni kávézni veled. Szinte biztosan igent mond és nagyon jól fog esni neki :)
2011. jún. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát annak a buszos csajnak tuti tetszettél! Egyszer én is csináltam ilyesmit egy sráccal (buszon), de nem reagált rá semmit, és totál szánalmasnak éreztem magam :S Nem tudom, lehet azt gondolta, hogy mit képzel ez a kis hülye, hogy majd pont ő tetszene neki, vagy nem tudom :S


20L

2011. jún. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 htyqe válasza:
Egy kétórás kemény análparti lenne a logikus lépés...
2011. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle.


Szia ! jössz wowozni ?? XD

2011. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Csak így tovább! Azt letudod írni hoyg tudtál így megváltozni?? Hasonló helyzetben vagyok, és amiket írtál nagyon bíztató. Arra lennék kíváncis külsőre hogy sikerült megváltoznod, és hogy kisugárzás alatt mit értesz és hogy tudsz jó kisugárzást mutatni ami megfogj a nőket? Nincsenek gátlásaid nem szoktál zavarban lenni?

Majd írj légyszives! Tudsz esetleg privátot írni?

2011. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a privát.
2011. jún. 9. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!