Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 napja késik a menstruációm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja késik a menstruációm, ez még egészséges?

Figyelt kérdés
nem feküdtünk el a barátommal, csak pettingeltünk, de 10napja késik. kezdek idegeskedni..:S
2011. jún. 6. 09:14
 1/8 htyqe válasza:
A ciklust befolyásolhatja a stressz, gyógyszer. 10 nap nem kóros, ritkán belefér. Tudni kell, hogy ez előtt rendszeres volt-e a vérzésed és hány éves vagy.
2011. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14/L hát eddig minden hónapban megjött, csak az előzőhónapi dátumhoz képest 5nappal késöbb.
2011. jún. 6. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Terhes biztosan nem vagy.

Nekem is volt régebben olyan, hogy 2 hetet késett, igaza van az előttem szólónak, az idegállapotod, meg bármi más nagyban befolyásolhatja.

2011. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 htyqe válasza:
A fentiek tekintetében szerintem semmi gond. Ha kimarad a havi az sem, ha a következős is csúszna akkor érdemes felkeresnek egy szakrendelés. Nem kell aggódni :)
2011. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem. :) 2napja délután hányingerem volt. és ma reggel is. a mellem fáj, amikor megjön, vagy megvan mindig fáj. mielőtt megjönne előtte futok, akkor görcsöl a hasam. most is görcsölt. de még mindig csak fehérfolyásom van, és nem fáj a derekam meg a hasam alja. (akkor fáj amikor megjön.)
2011. jún. 6. 09:46
 6/8 Nigra válasza:
Van egy teakeverék ami segít meghozni, én is használom ha rendetlenkedik, a régi nőgyógyászom ajánlotta annó. Minden háztartásban megtalálhatók az alapanyagai. Ha írsz egy privátot elküldöm, mert sajnos a hatóanyagai abortívak is lehetnek és nem szeretném ha valaki ötletet merítene belőle. :)
2011. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem már 3 éve minden hónapban megjön, viszont 1-2 heti késéssel. de a legutóbbi kimaradt, nem jött meg abban a hónapban. jár így az ember :)

17/L

2011. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. este megjött :)
2011. jún. 7. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!