Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12év korkülönbség? Működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12év korkülönbség? Működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, és van egy férfi az életemben akivel remekül egy hullámhosszon vagyunk, de ez a férfi 12évvel azaz 32éves ő.

Úgy érzem szerelmes vagyok belé.

Neki már korábban volt felesége csak elváltak, van egy közös gyerek aki 8éves.

Szerintetek működhet hosszútávon?


2011. jún. 6. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem működhet, de a gyerek miatt húzós lehet :S de 12 év nem olyan sok!
2011. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
83%
köztem meg a férjem között 15 év van, szerintem működhet. de nemcsak az életkor számít, nagyon sok minden másnak is stimmelni kell egy jó kapcsolathoz. az én férjemnek is volt már gyereke, ő nevelte. én örültem neki, hogy nemcsak férjem lett, hanem egyből gyerekem is :) 2 in 1 :P
2011. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ne viccelj, ez az alap!
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Persze, hogy működhet csak minden akarat kérdése, de miért nem jobb neked egy kevesebb korkülönbség? Én nem keresek tini lányokat, mert 12 az jó:) Na de ha tényleg elment az eszed a szerelemtől akkor nem olyan gond. Viszont van egy közös gyereke az exétől és ez neked így jó lesz?
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát alapvetően egyáltalán nem lenne probléma ez a 12 év köztetek ha el tudtok tekinteni a rosszallóan néző idiótáktól akik csak a látszatnak hisznek. Ha megértitek egymást és minden más is klappol akkor miért ne működhetne. A gyerekkel szerintem nem lesz baj, 8 évesen még nem igazán lázad a kialakult helyzet ellen, ilyenkor még egyszerűbb elmagyarázni hogy apu miért nem anyuval alszik együtt. Szerintem vágjatok bele, sok sikert ;)
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem elképzelhetetlen. Érdemes megpróbálni. Ha az ő válása még nem friss, jól is végződhet. De egy nemrég megszűnt párkapcsolat után igen csak labilis lehet még a partner érzelemvilága.
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2011. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Én mindenképp belemennék.Azt hiszem mai világban már nincs nagyon veszteni valótok.Én örülnék ha a kiszemelt pasi össze jönne velem,de őt zavarja a korkülönbség!
2011. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Kár is próbálkoznom huszonéves lányokkal, teljesen felesleges...


Szinte esélytelen, hogy találjak a koromhoz közel álló lányt, hogy is találhatnék, mikor szerintük egy azonos korú, vagy kicsivel idősebb esetleg fiatalabb nem rendelkezik azzal, amivel egy 30 éves igen.


Kár hogy ezen a földön nincs egy normális lány, nagyon kár....


Mindhiába próbálkozok, és esek mások előtt pofára...


22 FFI

2011. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Működni működhet ,de azért nem ajánlom ,mert hosszútávon több a korkülönbséggel járó problémád merülhet majd fel. A gyerek témáról nem is beszélve elég húzós. Szerintem eléggé életed derekán vagy hogy találj egy korodbéli pasit ,lehet hogy sokaknak nem tetszik de ez az igazság.
2011. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!