Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel 5 hónapja ismerkedtem meg. Rengeteget beszélgettünk, jól ismerem,mindent megbeszélünk. Nagyon megszerettük egymást és megbeszéltünk egy találkát márciusban. Egyik rokonom szülinapjára beszéltük meg a talit egy szórakozóhelyen.Mikor elbúcsúztunk meg akart csókolni, de elfordítottam a fejem mert úgy gondolom nem kéne már első találkozásnál, vagy egyáltalán.. Ezután két héttel megint találkoztunk, tesóm is ott volt meg a barátnője. Nagyon jól elvagyunk és ő is így gondolja, de túl nagy a korkülönbség.Megbeszéltük hogy barátok leszünk, de kb. 3 hete minden kedd,csütörtökön találkozunk és nem éppen úgy viselkedünk mint a barátok.Múlt héten mikor el akartunk köszönni, (puszi,puszi) és pont úgy fordítottuk a fejünket hogy azt hittem meg akar csókolni:D Tegnap olyan fura volt. Arról kérdezgetett hogy haragudtam-e vagy lekiabáltam-e volna ha ha nem csak puszit ad, mert mi állítólag barátok vagyunk... Meg bemásolta hogy írta neki a haverja hogy mizu vele meg velem, meg hogy lesz-e valami a jövőben.Meg olyanokat kérdezett a haverjától hogy hogy nézünk ki együtt stb.. és mondta hogy nagyon jól.. Lehet hogy elég értelmetlenül fogalmaztam meg ezt az egészet de a lényeg az hogy én nagyon szeretem és tudom hogy ő is de nagyonis jól tudja hogy nem működne. Egyébként ő 19 én 13.. Anyám (apám nem él velünk) kedveli a fiút és ő is mondta is hogy nagyon összeillünk, meg mindenki ezt mondja aki lát minket együtt. Nem érdekel hogy mit mondanak de én is így gondolom és ő is. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, és hogy ti mit csinálnátok a helyemben. Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. jún. 6. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a te fejeddel gondolkozni, mert rég túl vagyok a tini koron. Azért én úgy gondolom, hogy részedről ez még nem biztos, hogy szerelem. Egyenlőre inkább maradjatok barátok. Majd, ha egy két év múlva is hasonlóan éreztek,akkor lehet egy működő párkapcsolat, de most inkább még ne.
2011. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi a vélemény, hogy iszonyú fiatal vagy. Eléggé egymásba vagytok már habarodva, ahhoz, hogy bárki véleménye számítson. Fogtok járni, ahogy a többi hasonló korú fiatal. Aztán majd az idő kiforogja. Ha eléggé fogjátok egymást szeretni, akár úgy is maradhat.
2011. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Azt hittem nekem is ilyen válaszok fognak jönni hogy hülye tinip*csa mit akar még magától, nem fiúzni kéne még hanem tanulni stb.. mert egyébként így van de hát most mit csináljak:/ tényleg köszi!
2011. jún. 6. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Vard meg mig 14 nem leszel, ket okbol is:


1. Ha melletted marad, akkor megkapod a valaszod

2. Illetve jogilag eleg zuros, hogy o 19 te meg "csak" 13. Attol fuggetlenul, hogy nem tortent semmi, ebbol akadhatnak galibak.


Mondjuk nekem ez egy kicsit fura, hogy anyad engedelyezte a kapcsolatot, altalaban ellenezni szoktak, foleg ekkora korkulonbsegnel.


Viszont en azt mondom, hogy sokra ne szamits vele kapcsolatban, biztos, hogy nem vele fogod

leelni az eletedet. Pontosan a korkulonbseg miatt. Ket kulonbozo vilagban eltek, illetve nevelkedtetek.

2011. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
06:13-án összejöttünk, nagyon jól megvagyunk:-)) Így visszaolvasva már furi amit írtam.:D:)
2011. júl. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!