Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kérdezgesse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne kérdezgessen ilyeneket? Lent.14/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 3 hete ismerek kb. és tetszik nekem de ő ezt nemtudja. és olyan kérdései vannak hogy már ég a fejem:S tegnap megkérdezte hogy nem-e fekszek le vele mint barát. elösször azthittem hogycsak poénkodik. de aztán kiderült h komolyan gondolta. ésmeg megmondtam hogy nem. ő meg besértödött, meg olyanokat írt hogy olyan vagyok mint egy 3 éves (mert nemakarok vele lefeküdni) aztán összeis vesztünk. ma bocsánatot kért. de megint elkezdte, de most azt hogy camozunk-e mesztelenül :O meg olyanokat kérdezget hogy borotválom-e. és ez nekem nagyon kínos mert én nemvagyok olyan lány aki mindenkinek levetkőzik meg lefekszik mindenkivel. meg nemis járunk meg semmi.. hogyan magyarázzam el neki hogy ne kérdezgessen ilyeneket hogy nehaaragudjonmeg?:S
2011. jún. 6. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
szerintem kedd
2011. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj szóba a tapló parasztjával, ennyi.
2011. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kis naiv.. Küldd el a halál f.szára, majd attól kérdezgethet.
2011. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy téged ez a szöveg taszít. Vagy hagyja abba, vagy befejezted. Ne hagyd magadat ilyen korán ilyenekkel cukkolni. Egyébként meg gondold végig, ha így kezdi, vajon, tulajdonképpen mit is akar az a srác.
2011. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Mondd neki, hogy a klotyómanó leharapja a kis fütyijét, ha ennyire b.szogat téged.
2011. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem hagyd a fenébe az ilyen embert. Mert ő csak azt akarja. Semmi barátság, semmi szerelem. És valószínű mástól is, nem csak tőled.
2011. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha beadod a derekad biztos békén fog hagyni.
2011. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg neki, amit ide most leírtál, hogy te nem vagy olyan lány stb. Ha ilyenért megharagszik akkor szerintem jobb ha szóba sem állsz vele. Csak azért hogy ne sértődjön meg ne feküdj le vele. Főleg ne ennyi idősem. Inkább hagyd a francba.
2011. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

hogy lehetsz ilyen buta? ez a kretén nem akar tőled semmit, csak megfektetni. küldd el a jó édes anyjába, és ismerkedj inkább korban hozzád illőkkel, de legalábbis normális srácokkal. nehogy már még neked kelljen magyarázkodni, hogy miért nem fekszel be alá. az a baj, hogy megteheti, hogy ilyen hülyének nézzen. használd az eszed!!!!

F/19

2011. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

utólsó: hát.. talán igazad van, egyébként annyi idős mint én, és nemis érdekelne annyira ha nem szeretném, mert amugymeg normális srác csak hát..:/ azért nem akarom megbántani mert szeretem:(

2011. jún. 6. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!