Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy hogy taszít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy hogy taszít a nagyobb mell?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM TASZÍT, csak nem hátrány a kicsi se. Fölöslegesen paráztok önbizalom hiányos lányok.
2011. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
ez nem feltétlen neked szól, csak megjegyzem
2011. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Eleinte és úgy gondolkodtam naivan, hogy a plasztikával mi a baj.

De később rájöttem, hogy az arról szól, hogy megvágják a bőrt és betuszkolnak oda egy műanyagot. Milyen kupleráj lehet ott!

Gondolom a kérdésre ez is válasz valamennyire.

2011. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
mert egy nagy hájdarab ami lóg? Nekem sokkal bejön a formás esztétikus közepes mell, jó kemény, nem ilyen löttyedt tejcsárda, ami egy gyerek után a földig ér..
2011. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kisebb egyszerűen jobban tetszik, nem tetszenek a kövérebb lányok. Ez kerek perec a saját véleményem.
2011. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Nem taszít csak nagyon előnytelen hiszen idősebb korban nem lesz tartása és le fog "folyni" így az nem túl esztétikus.A nagy mell többlet súly ami a gerincoszlopnak nem túl jó így fájni fog az is ami annyit tesz ,hogy mindig panaszkodni fog a párod.

Így talán a pici mell előnyösebb.

Én legalábbis jobban kedvelem ,de minden ember más!

2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Normál vagy vékony lánynak is lehet nagyobb melle műtét nélkül. Ez genetika. Láttam már olyan dagadt csajt is akinek semmi melle nincs. Egyébként a nagy mell is lehet szép, a kicsi is szóval ez nem méret kérdése. Van pici mellből is csúnya, nagy mellből is...
2011. jún. 6. 17:30
 8/22 anonim ***** válasza:
igen van, de nem olyan formás mint egy közepes, nem kell annak kicsinek lennie( bár akkor se ellenkezem) hanem pont normális kerek, és legyen kemény.
2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
95-ös a mellbőségem, annyira nem nagy, csak néha nagyon kinyomom őket.
2011. jún. 6. 17:31
 10/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk én szoktam futni tornázni, örülök hogy egy kicsi ment mellből is le, de mégis megmaradt a nagy méret.
2011. jún. 6. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!