Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a menstruációmmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne,hogy késik a menstruációm már 10 napja,a párommal rendszeresen védekezünk,tesztet is csináltam,ami negatív lett.Ez már máskor is előfordult.Volt,hogy késett két hetet,teszteltem,negatív lett,rá nem sokkal megjött.A következő esetben kimaradt egy hónap,aggódtam,teszteltem,negatív majd újból megjött.Azóta eltelt jó pár hónap,tehát nem vagyok állapotos.Most viszont megint ez a helyzet áll fenn. Mi lehet a probléma,ami miatt néha "szünetel" a menstruációm?
2011. jún. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendszertelen menstruációra nőgyógyászhoz kell menni. Van hogy fogamzásgátlót ajánlanak rá de ne hallgass az ilyenre mert az nem rendszeresíti a menstruációt hanem egy mesterségeset hoz létre és nagy a kockázata hogy az abbahagyása után egyáltalán nem lesz menstruációd, alias meddő leszel. Mindenesetre a nőgyógyász tud mondani újabb infot esetleg valami más megoldást.

17/L

2011. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
agyalapi mirigy nem jó működése-endokrinológus.
2011. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az utóbbi nekem,mint hozzá nem értőnek,nagyon komolyan hangzik,mit is jelent ez?
2011. jún. 6. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
CSak az agyalapi mirigy tudja szabályozni a ciklust. Ha rendszertelen a mensid és már elmúltál 20 éves, akkor el kell menni az endokrinológushoz és kérni egy vérvételt pajzsmirigy hormonra. Az alulműködésnél később jön meg, a túlműködésnél pedig rövidebb lesz a ciklus.Ez mindenképpen hormonprobléma.
2011. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem múltam még el 20,de már közel járok hozzá,19 éves vagyok.
2011. jún. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!