Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik pasit válasszam? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasit válasszam? Egy apám korú gazdag pasit, vagy egy 'lelki sérült' évfolyamtársamat? 17L

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
A gazdagot, úgyis azt fogod választani ha ezt a kérdést így felteszed. Ribanc-e vagy?
2011. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Most komolyan csak ez a két pasi érdeklődik utánad????


Jobb egyedül. Szerintem.

2011. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik mellett sem fogod jól érezni magad, és ha nem akarod, hogy a hivatásos kategóriába soroljanak akkor egyiket sem. Amőgy meg rajtad áll.
2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tehát egy 45 körüli pasit vagy kordbelit. Mit takar a "'lelki sérült'";
2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
mi ez a sok apakomplexus kislány? Most már ilyen kis fiatal husikra fogok hajtani, és jól megalázni őket, mint az összes többi
2011. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se.. Maradj egyedül, még pár évet aztán gyere össze egy veled egykorú gazdag férfival. Bár akkor már akár idősebb is lehet a lényeg, hogy gazdag legyen...Ja meg hogy jól nézz ki, mert a gazdag férfiaknak se felel meg csúnya buta nő, legalább az egyiken változtatni kell..Szerintem a te esetedben a szépségen lehet, a másik veszett fejsze nyele.. Addig pedig ne terheld magad ilyesmivel, hogy érzékeny fiúk stb, mert a végén még megtapasztalod, hogy az emberek képesek meghallgatni egymást, értelmesen beszélgetni stb.. Sok sikert a gazdagodáshoz és ne aggódj, vén kecske is megnyalja a sót.
2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos pénz felett nem számít, hogy a férfi csúnya...


Ennyit a nőkről...

2011. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
hulye kurv@
2011. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Keress valakit akibe mondjuk szerelmes is vagy? :O
2011. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a pénz nem boldogít....és lelki sérultet meg minek választanál?
2011. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!