Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépnek tartott lányok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépnek tartott lányok, ti szoktatot kezdeményezni a fiúknál?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok megelégedve magammal teljesen, de a fiúk dicsérnek, szépnek tartanak, és ezért próbálok magammal kibékülni. Már a sokadik alkalom, hogy egy srác azt mondja, úgysem állnék le vele, meg hogy biztos van barátom, ezért csak bámul, de nem kezdeményez. Hiába tetszem a fiúknak, ha nem lépnek. Erőt vettem magamon, és elkezdtem beszélni egy sráccal, aki rólam áradozik az egyik barátomnak. Eléggé meglepődött, mikor elkezdtem vele ismerkedni. Lányok, akiket elérhetetlennek tartanak, ti is kezetekbe vettétek az irányítást?
2011. jún. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sokszor egyszerűen muszáj.
2011. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép, de önbizalom-hiányos sem. Mégis nem egyszer léptem és eredményesen.
2011. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ki hogy lát engem, van akik szerint szép vagyok, bár biztos akad akik szerint nem... de én már léptem, bár az nem volt eredményes, de nem érzem magam kevesebbnek emiatt, így utólag még örülök is neki, hogy így alakult.
2011. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem lépek.. ha akar valamit akkor majd lép ő... ha meg nem akkor így jártam énis meg ő is
2011. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai általános puhap*öcsü társadalomban sajnos ez elengedhetetlen. Tisztelet a kivételnek. Főként azokat a pasikat csipázom akik nem olyan kekszfa*szuak és mernek kezdeményezni :DDDD
2011. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, kénytelen voltam, mert sokan valamiért elérhetetlennek ítéltek meg ránézésre. Pedig még csak nem is hordom fenn az orrom vagy ilyesmi.
2011. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindent bevetek és megpróbálok, a legapróbb trükkökig, mert ez a szemtől-szembe dolog valahogy nem az én kenyerem:D Nem szeretem a férfi szerepet játszani (:

Ettől függetlenül már volt barátom, tehát azért akad még, aki képes kezdeményezni. :D (szerencsére) És ezen kívül sokaknak tetszettem is, csak nagyon válogatós vagyok. :(

Természetesen én sem vagyok elégedett magammal..pff.. ugyan már:D Mindig csak a hibát keresem:( Hiába dicsérnek nagyon sokszor. Van hogy belenézek a tükörbe: úristen, most tényleg jól nézek ki! :)

Következő reggel meg: na most legjobb ha megyek és lehúzom magam a WC-n. -.-

Én maximum annyit szoktam tenni, hogy apró jeleket adok. Aztán kicsit nagyobbakat és egyértelműbbeket XD

2011. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!