Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nagyon ciki, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nagyon ciki, ha nagyon feher a borom?

Figyelt kérdés
Akarmit csinalok, egyszeruen nem barnulok; se szolarium nem segit, ha napozok, akkor meg foltokba barnulok le, es akkor is lehamlok. Mar nem merek felvenni rovidnadragot, mert feher vagyok... Nagyon ciki?
2011. jún. 6. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik, mint a barna bőr. :)
2011. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

linkelj egy képet és megmondom


amugy nagyon szexi tud lenni a fehér bőr

2011. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nekem is fehér bőröm van, eddig még sosem volt gond, am nekem meg így tetszik, szóval nem hat meg más véleménye.:)
2011. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
66%
Ha még vörös is a hajad, az ideálom vagy. Egyáltalán nem ciki!
2011. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne szolizz, bőrrákot okoz és öregíti a bőrt.
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fehér bőrre tilos a szolárium ne legyél ostoba. Nagyon káros lehet. Amúgy meg kezd visszajönni a fehér bőr a divatba :D Manapság már nem a pirított ribik a menők :) Örülj a szép adottságodnak ^^ Mi fehérek tartsunk össze :D
2011. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fehér bőr,sexi.
2011. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van az osztályomba egy leányzó, aki addig szolizott, míg olyan cigánybarna nem lett, hogy már minimum 30 évesnek néz ki. Mi csak pirított ribancnak hívjuk, de hát, ő gondolja hogy úgy sokkal szebb.... A világos bőr sokkal jobban néz ki:3
2011. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
csak hog tudd: régen a fehér bőrű lányok a gazdagok voltak, mert nekik nem kelltett a szabadban dolgozniuk. Mivel az szegényebb többi ember is vágyott a gazdagságra, ezért pár száz év alatt beépülhetett egy ilyen fehér bőr ideál a férfiakba.
2011. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Nehogy próbáld szoliztatni!nincs szebb mint a hófehér bőr :) Magyar vagy (gondolom) nézz is ki úgy nem kell nekünk még több barna bőrű így is van belőlük elég.
2011. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!