Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak erotikus, perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak erotikus, perverz emailt? A barátom azt kérte, írjam le, hogy mit csinálnék vele, ha kettesben lennénk, de én még soha nem próbáltam hasonlókat írni, így azt sem tudom, hogy kezdjek hozzá. Jól jönne egy kis segítség!

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor Te most lány vagy???

Korod?

2011. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondold végig, mit csinálnál vele, akár kicsit ki is színezheted. Aztán írd le, legalább az elejét. Olvasd vissza, ha kb. megfelelő a stílus, tehát úgy ítéled, hogy izgató lesz számára, akkor írd tovább ugyanúgy, ha nem, akkor írd át. Ezt addig csináld, amíg nem lesz megfelelő.

Ilyet írni kb. ugyanolyan, mint egy iskolai fogalmazást, ellenőrözni kell, hogy jó legyen.

Esetleg olvass el pár erotikus leírást a neten, google segít, de azt erős kritikával kezeld, mert borzalmasak is vannak fenn.

2011. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
te ismered a párodat.gondolom vágysz rá,nem igaz,hogy valakinek nincs ennyi fantáziája.most nem fogjuk helyetted megírni,csak bátran mindent,ami eszedbe jut,a fiúk nem mondják azt,hogy "fúú ezt nem kellett volna".Célozgass dolgokra,nem kell mindent nyíltan leírnod.
2011. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esetleg találj ki valami jó kis helyszínt-az mindig pluszban izgató,úgyis itt a nyár.

Na csak hogy valami segítséget is adjak

/19.09-es voltam/

2011. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, lány vagyok, 21


de egyébként ha van olyan konkrét üzenet, ami már meg van fogalmazva, azt is szívesen fogadom

2011. jún. 6. 19:13
 6/8 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem vagyok olyan nyílt, még szóban sem, hogy beszéljek ilyesmiről. így nekem igenis nehéz ilyesmit leírni


ez nem jelenti azt, hogy nincs fantáziám

2011. jún. 6. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez van h fantaziam az bizza van:D...de leirni meg elmondani inkabb nem....inkabb cselekedni szeretek....21L
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor most szedd össze magad és írd le - csak magadnak. Én írtam, hogy újra kell olvasni és javítani, hát ha nem is beszélsz ilyeneket, akkor kb. az első 4-5 változat tuti kuka lesz, de ahogy csiszolgatod, a végén tök jót kapsz.

A barátod meg ne csapd be azzal, hogy elküldesz neki valami netes szöveget, azt ő is ki tudja guglizni, ha akarja. Ebben pont az a lényeg, hogy te írod, és csak neki.

2011. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!