Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a társadalomban miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a társadalomban miért a férfinak kell futnia a nő után?

Figyelt kérdés

Mostmár elegem van, hogy folyton nekem kell mennem utánuk, csomó időt pénzt energiát türelmet áldozni rájuk "udvarlás" címszó alatt, és ők bármikor gondolnak egyet és lelépnek és veszett a beléjük fektetett idő, a nők semmit nem csinálnak, csak passzívok, de nagyon, eddig több százezer forintom ment el, és rengeteg idő az "udvarlásra" és semmi eredmény, a nőknek sokkal könnyebb, szerintem ez az egész nem igazságos, úgy használják ki a pasikat ahogy akarják.

Ha én nem teszek semmit soha nem lesz barátnőm, viszont rengeteg midnent tettem már, így sincs, egy nőnek meg smemit nem kell tennie mert rá mennek egy csomóan, csak válogatnia kényelmesen mint egy boltban.Ráadásul még az van megalázva akit elutasít.


2011. jún. 6. 19:07
1 2 3
 1/25 Hóvirág.89 ***** válasza:
64%
Biztos csak egy rossz hangulat miatt látod ezt ilyen negatívan:) szerintem nem igaz, hogy manapság a lányok passzívak, épp ellenkezőleg, ők futnak a férfiak után igazán, mindent megadnak nekik - semmiért cserébe.
2011. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
Haver, ha valakit igazán érdekelsz, az nem lesz passzív. :)
2011. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta hogy kell?

Ha meg olyan nőket találsz meg akik csak a pénzed viszik akkor rossz úton keresed.

Fogadjunk egy tinip..t találtál be, vakolatnyi sminkkel, nagy egoizmussal rendelkezve. Akkor meg ne csodálkozz hogy ez lett a vége.

2011. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Én pl nem vagyok ilyen lány és ismerek még jó néhányat,akik nem húzzák le így a pasikat.Lehet,hogy a modoroddal,kisugárzásoddal van baj(már bocs)vagy csak nagyon félrenyúltál eddig...egyébként sem értem,hogy mi került neked több százezerbe,azzal,hogy randiztál,ha tovább nem jutottatok...Lehet egyébként,hogy ez volt a baj...sok nőnek nem tetszik,ha az jön le,hogy egy pasi "meg akarja venni őket".Jobbat nem tudok erre írni,nem fogom bizonygatni,hogy nem minden nő olyan,amilyennek te látod,mert mint az egyik válaszoló is írta,most negatív hangulatban vagy ezzel kapcsolatban.

22N

2011. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem a nők hibája, hogy balf@sz vagy!
2011. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa a lányok pont az ellenkezőjét gondolják. Unom már hogy nekem kell a pasi után futni :D És nem is fogok! Megvárom míg a pasi jön és ez így van rendjén évezredek óta :)))
2011. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Tudod, azt pluszban meg is érdemled, ha hagyod , hogy több százezreket csikarjanak ki belőled. Én soha nem kérném azt még 1. randin sem, hogy fizessen mindent. Vagy közös, vagy néha ő vagy néha én de ez sem lenne gyakori max akkor ha az elején elmegyünk moziba vagy étterem ilyesmi. De sejtem azért, hogy milyen lányokat fogsz ki de attól még nem kéne minden nőre a negatív rossz tapasztalataidat ráfogni, csak mert te így jártál. Sajnálom. Keresgélj máshol, ne másban keresd a hibád, hanem magadban előszőr is.

Mellesleg az esetek 99,9%-ban NEKEM kellett volna, mint nő kezdeményeznem. Olyan egyszer sem fordul elő, hogy na most a fiú jött volna oda. De biztos én vagyok a rossz.

2011. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy olyan nők után futottál, akiket totál nem érdekelsz.

Valaki jól írta előttem: amelyiket érdekled, az egyáltalán nem passzív.

Amelyik passzív, arról már előre tudhatod is, hogy csak szamár vagy neki a ló helyett.

Ez esetben azonban adja magát a kérdés: miért olyannal foglalkozol, akinek csak szamár lehetsz?


Keress inkább olyat, akit érdekelsz, és nem passzív veled.

Tudom h nem könnyű, de én egy fillért sem adnék olyanra, aki le sem sz.r, többnyire még beszélgetni sem beszélgetek vele többet, ha meglátom rajta az ilyen hanyag hozzáállást.

2011. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
19:20 teljesen egyet értek:) nem kell belefektetni pénzt max egy kis energiát :D udvarolj szép szavakkal és bókokkal ne pénzel :D ezzel sokkal többet érsz el :) ha pénzeled a lányokat csak azt hiszik hogy neked úgyis van miért ne húzzanak le :) nemszabad :D (L)
2011. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

Figyi,ha nehezedre esik,ne udvarolj...semmi sem kötelező,de csak úgy lehet elérni valamit az életben,ha teszel érte. Egy normális gondolkodású férfiban meg van az a fajta természetes vadászösztön,ami ezt elő is segíti és megmondom őszintén,hogy én még nem sokat hallottam közülük panaszkodni,hogy jaj,milyen rossz a sorsuk. Inkább sokaknak azzal van a bajuk,hogy a nők nagyon nyomulósak,ami valóban elég gáz. Az,hogy az udvarlás a férfi dolga,az így alakult,ugyanúgy,mint hogy a háztartás vezetése általában a nő dolga. Meg még elkezdhetném sorolni,hogy a nőknek mért is nem annyira örömteli az életük,de nem teszem,inkább csak egy dologra hívnám fel a figyelmed: szerinted az átlagos vagy az átlagon aluli kinézettel rendelkező lányok is csak úgy válogatnak a hódoló pasik közül?-Szerintem nem,sőt nagy részük csak 20 éves kora fölött kerül olyan helyzetbe,hogy egy fiú nőként nézzen rá. Az,amiről Te beszélsz,az a manapság divatosnak/szépnek számító nők kiváltsága és ha Te ilyen nőkre hajtasz,akkor vedd tudomásul,hogy vannak vetélytársaid bőséggel és ilyen hozzáállással biztos,hogy nem Te viszed majd a főnyereményt.

Ha már nincs katonaság,legalább az udvarlásban mutasd meg,hogy férfi vagy!Hidd el,könnyebb!

2011. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!