Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az álmaiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az álmaiban sokat szerepel az a srác aki a barátom elött volt a kiszemeltem és most "jelez" és érzem, h figyel mindig és nem tetszik h kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint magadnak nem tetszik hogy kapcsolatban vagy? vagy a srácnak nem tetszik?


Mert ha neked akkor egyértelmű.. :)

Bár ha róla álmodsz akkor a jelenlegi pasidnak nem sok jót jósolok..minden esetre ha jobb kapcsolatot remélsz a kiszemelttel lehet érdemes váltani :)


ezt te érzed

2009. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kiszemeltemnek nem tetszik h barátom van mert muikor meglátt a párommal vagy épp a páromat egyedül és tudja h a buszon vagyok pl:a multkor nem feltünöen nézet rá a páromra és láttam a fején "féltékeny" mozdulatok vannak a tekintetében!!
2009. márc. 19. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelő vagyok..


Igen és? ez teljesen normális..bejössz a srácnak,és féltékeny.ebben mi a furcsa? alapvető emberi tulajdonság..ha nem lettél az enyém másé se legyél.


Inkább az érdekelne engem hogy téged miért zavar az h féltékeny a párodra?


akarsz valamit a régi kiszemeltedtől?mert ha nem érdekelne, nem foglalkoznál vele :)


lehet a jelenlegi palid jobban néz ki,de érzel is iránta annyit? mint a másik iránt?


hmm?

2009. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!