Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a titka azoknak a teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka azoknak a teljesen átlagos kinézetű lányoknak/nőknek, akik egyáltalán nem szépek, és mégis tapadnak rá a férfiak?

Figyelt kérdés
Sok ilyen lányt látok egyáltalán nem csúnya férfiakkal, ezekben a lányokban mi a vonzó egy férfi számára?
2011. jún. 8. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a szépség teljesen viszonylagos. Konkrétan milyen nőkre is gondolsz?
2011. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akik nem szépek, nem topmodellek, hanem esetleg kicsit el vannak hízva, vagy csak simán bányarémek...
2011. jún. 8. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És honnan tudod azt, hogy aki neked bányarém, az mindenki másnak is az? Én sem a klasszikus topmodell alkatú nőkhöz vonzódom.


Valami képet mutass már ezekről a "bányarém" nőkről, csak, hogy ne a levegőbe beszéljünk. :)

2011. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú...mi is lehet...tán az,hogy esetleg a személyiségük fogja meg a fiúkat?Ááááá,ez elképzelhetetlen,am meg az elsőnek igaza van,teljesen viszonylagos a szépség...
2011. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tsz-tag ***** válasza:
93%
őőő nincsenek elszállva maguktól annyira mint a szépek.Ezért van hogy a topmodellnem 40 évesen sem lesz férje mert full más mint a normális, ideális nő.Tudod a szépség nem minden...a természet fontosabb...persze te tuti hogy külső alapján választasz magadnak tásat mint sok mindenki más de valaki a személyiségre utazik és nem a szépségre...ha meg valakinek a belső tulajdonságaiba szeretnek bele ott már mind1 hány kiló vagy hogy mekkora az orra.Valószinüleg ők lesznek azok a férj és feleség akik sokáig együtt maradnak.
2011. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem buták mondjuk. A bányarém meg viszonyítás kérdése. A pasikkal ugyanez van. A menő felzselézett hajú borotvált lábú pasikra buknak sokan, hát isten őrizz.

Legyen okos, értelmes ember, csak hát ebből irtó kevés van.

2011. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés feltevés alapján te egy csodaszép lány vagy akinek nincs barátja és nem érti, hogy a bányarémeknek miért van? Mert ez így elég egoistának tűnik :D A szépség nem minden, meg amúgy is relatív. Nekem is van pár ilyen ismerősöm akiről én speciel nem gondolom hogy nagy szám mégis minden pasi oda van érte. Ez legyen az ő kis titkuk ;)
2011. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a barátnőm gyönyörű. Nem modell.
2011. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan barátnőm, akit a haverjaim fikáztak, de hát nekem kell hogy bejöjjön. De én szerelmes is vagyok abba a lányba
2011. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A teljesen átlagos kinézetű lány mióta egyenlő a bányarémmel? :D
2011. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!