Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a kinézet nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a kinézet nem olyan fontos a nőknek, akkor miért szokták azt mondani, hogy milyen szép az a pasi!?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hülye aki azt mondta, hogy nem fontos...
2011. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon nem tudom értelmezni a kérdést. Nekem nem számít annyira a külső, csak néhány alap dolog, de attól még nekem is van szemem. De sosem jönnék össze egy mások által húdejópasinak tartott pasival. Általában a szépfiúkban sosem látok semmi többet a szép külsőnél.
2011. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
a külső megfog, a belső megtart
2011. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

21.30.

sajna ma már nem =(

2011. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze az is fontos, h az illető milyen természetű, milyen a stílusa, érdeklődési köre és sok más belső tulajdonság, de a külső is fontos, nagyon.
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet olyat mondani egy pasira, hogy szép? Én még leírva is idézőjelbe teszem, ha egyáltalán leírom. Egy férfi lehet jóképű, helyes, de hogy szép? Nekem erről rögtön a jellegzetes "szépfiúk"-nak nevezett pasik jutnak eszemben, akik szerintem rondák.
2011. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert a "nem olyan" nem azt jelenti, hogy "egyáltalán", na meg hogy kire mit mondanak teljesen más kategória, szóval ez a kérdés úgy hülyeség, ahogy van.
2011. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
tudod az embereknek van szemük és látnak is vele:)
2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
de az első benyomás külső alapján történik.Mivel olyannal senki nem fog összejönni aki nem is tetszik neki.
2011. jún. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pasira nem mondjuk, hogy szép.

Ha meg jól néz ki, akkor mégis mit mondjunk, hogy csúnya? Mi, lányok szeretjük a helyes pasikat, amiért a pasik a szép lányokat: egyszerűen jó legeltetni rajtuk a szemünket.

Egyébként meg nem az van, hogy nem fontos a külső, hanem hogy nem az a legfontosabb. A külső csak megfog, de a belső az, ami miatt beleszeretsz valakibe.

2011. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!