Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még az örökké tartó első szerelem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, az a világ lejárt, most a megcsalás játszik
2011. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik ha hiszel kérdés hogy más el hiszi-e neked?:D
2011. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a férjem is azt hitte van, (9 évig élt a gyerekszerelemből felnőttszerelembe) és megismert engem, lemondta az esküvőjét, és engem vett feleségül. imádjuk egymást:)
2011. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem tart örökké.
2011. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:41


és mióta vagytok együtt?

2011. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7éve már, hogy először szerelmes lettem...

És azóta sem múlt el.


21/L

2011. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor egyrészről jó fiatal voltál,a pároddal meg vszínűleg idősebb, ha már volt egy tervezett esküvő. Nem feltétlen, de én erre tippelek.

Remélhetőleg ős is pont annyira szerelmes, mint te vagy.

2011. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20:41-es vagyok már 1 éve együtt vagyunk, boldog harmonikus házasságban.
2011. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam, én 23N ő 30F :) A tervezett esküvőjükről meg annyit hogy erőltették nekik,mert hogy már milyen rég együtt vannak és kezdjenek már valamit magukkal, lapos volt már a kapcsolat egyik erre ment a másik arra...közös program semmi, szóval nem elszedtem az előző párjától. Kedvesem is észrevette a vonzalmat hogy nekem is tetszik bár próbáltuk elnyomni az érzést meg nagyon sokat beszéltünk erről hogy nem akarunk egymás életébe kavarni, mert én meg már jegyes voltam. Előzőmmel 7 évet voltam együtt, nem sajnálom hogy, végetért nálunk is ez volt a szitu sajnos.
2011. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!