Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "csábítsam" el a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csábítsam" el a férjem?

Figyelt kérdés
Mivel szinte a nullával egyenlő a szexuális életünk,praktikákat szeretnék:)
2011. jún. 10. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

necc combfix csipkés tanga pucsíts... nálam mindig bejön ez a combo!!

:D

20L

2011. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
zor is beszéld meg vele,hogy mi a baj koztetek,mert az nem normális ha a házaséletben semmi szex nincs.
2011. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Találj hobbit magadnak, legyen még jobban saját életed, saját érdeklődési köröd, saját dolgaid.

Legyél szép, csinos, otthon is, utcán is, mindenhol.

Hülyeségnek tűnik, de így van, a férfiak jobban futnak az önállóbb nők után, mint a "házimacskák" után.


Tapasztaltam.


Én a "házicicája" voltam, rám se bagózott, mikor elkezdtem élni az életemet, állandóan utánam kezdett futkosni, bókolt, fogdosott még a boltban is.


A férfi nagy vadász, és jobban szereti, ha koslatni kell a zsákmány után.

2011. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

12:14 Tanúsítom így van. Az olyan csaj amit könnyű megszerezni sosem érdekelt annyira nagyon.

19/F

2011. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Pusztán a neccharisnya, pucsítás nem lesz elég egy fásult férjnek... 8-[[


Próbálj alapvetően változtatni :

- otthon is legyél csinos, illatos, jólápolt...

- az otthoni ruhád legyen csinos, tiszta, divatos...

- legyél kedves, mosolygós, jókedvű reggel is, este is...

- légy érdeklődő, hallgasd meg a gondjait, munkahelyi ügyeit...

- főzz neki finom, fűszeres ételeket (elég sok szexre csábító étel létezik)...

- hétvégén rendezz otthon "romantikus estét" : meghitt gyertyafényes vacsora, vermouth, illatos aromaolaj-mécses, illatos habfürdőzés, kellemes zene, a többi jön majd magától...

- hetente-havonta egyszer csináljatok magatoknak 1 szabad napot (gyerekektől mentesen), amikor csak ti ketten sétálni mentek, moziba, vacsorázni vagy beültök egy sörözőbe...


Ami totálisan rontja a házaséletet :

- NE szólítsátok egymást "papának" ill. "mamának", ennél nincs lelombozóbb, ugyan ki a fene akar a "mamájával" szexelni?!...

- NE szőrteleníts, krémezz, fesd a hajad, kozmetikázz a férjed előtt!!! Nagyon kiábrándító látni, hogyan szeded le a szőreidet : csak a végeredmény tartozik a pasikra!...

- NE vécézz a párod előtt!!! (Igen, vannak, akiknek ez természetes, pedig roppant kiábrándító a látvány!)...

- NE dorongold le mindenért a párod!!! Rémesen kiábrándító egy üvöltöző hárpia, az ilyentől minden pasi menekül (egy másik nő karjaiba, aki kedves, mosolygós, megértő és jókedvű)...


SZÓVAL : nézz magadba, mert lehet te vagy az oka az elhidegülésnek, ha OKOS vagy meg tudod tartani a párodat!


(Egy nő, aki 34 éve él boldog házasságban.) :-DDD

2011. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ezeken már túl vagyunk:( Mármint minden így működik nálunk.Mindig próbálok csinos lenni,otthon is,de ez sem hatja meg:(
2011. jún. 10. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Lehet olyan is, hogy valamiért "nem megy" neki!... :-[

Túl fáradt, stresszes a munkája, magas a vérnyomása és a gyógyszerei miatt...

Lehetséges, hogy ez van a háttérben, de szégyelli bevallani!

Jó lenne ezt kideríteni, mert van erre is megoldás, sokféle gyógyszer van már manapság...


VAGY : ha nem átmeneti libidó-zavar, akkor más nem marad, mint hogy BARÁTNŐJE VAN???... 8-o

Ennek vannak apró de félreérthetetlen jelei.

2011. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha mindent bevetettél akkor itt a vége... Ha egy pasi ilyen szinten megunt egy nőt, a fejed tetejére is állhatsz, akkor se fogod tudni visszahódítani őt. És hozzáteszem, van valami az egyik válaszadó megjegyzésében... Ha ennyire nem figyel valaki a feleségére, valószínű, hogy ott van egy harmadik személy... Sajnálom, hogy ezt kellett írom... Remélem azért minden rendbejön köztetek..
2011. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
A megoldás: ne törődj vele sokat, legyél vele egy kicsit közömbös, menj el otthonról sokszor, és ne mond neki, hogy hova mész, hagy kérdezősködjön.. Szerintem ilyen helyzetben hasznos lehet az is, ha megjátszod magad előtte, ha más pasival vagy, csinálj úgy, mintha az a másik pasi bejönne neked.. Persze egyből figyeld a reakcióját, nehogy aztán ezért legyen vége :)
2011. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A 22:22-es hozzászólás nem igazán jó, mert én leszarnám ha a feleségem más pasival kavarna.Miért?Azért mert egy hárpia!A másik hapsi is megszívná.Ha meg csak egy kefélés erejéig menne a dolog , és kiderülne akkor meg azért jó mert így nekem is mehtne a buli és még én lennék az szegény áldozat.Ritka a jó feleség, nagyon ritka.
2011. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!