Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz közöttünk valaha valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz közöttünk valaha valami? Vagy már van?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel már majdnem két éve beszélgetek..majdnem mindennap!msn,chat,telefon,sms..tetszik nekem,és neki is én(mondta)! 1-2 x találkoztunk,akkor is csak puszi volt meg beszélgetés. ha elköszön mindig ír egy szivet<3..én nem,nem akarok nyomulós lenni...lesz közöttünk valami,kezdeményezzek,vagy hagyjam hogy kialakuljon,ha ő akarna valamit már csinált volna valamit?

16L fiú 18


2011. jún. 12. 00:33
 1/4 A kérdező kommentje:
vége kicsit értelmetlen lett..bocsi:)
2011. jún. 12. 00:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Fura, hogy 2 év alatt csak 1-2x taliztatok. Próbálj többet találkozni vele, hogy jobban meg tudd ismerni. Vagyis vedd rá, hogy ő akarjon találkozni veled. Kérd, hogy javasoljon neked hétvégére programot. Lehet, hogy már beléd van zúgva, de inkább ne viszonozd még az érzéseit, mert msn-en, chat-en nem lehet rendesen megismerni a másikat.
2011. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, a fiú ugyanezekre a kérdésekre szeretne választ kapni tőled. A megoldás, hogy vagy személyesen, vagy msn-en, chat-en megkérdezed tőle. Reméljük, hogy csak egy félénk pasi, aki egy bíztató szóra vár már jó ideje.:-))

Ha nincs szerencséd, akkor a srácnak van néhány hozzád hasonló "szívecskés" puszilkodós beszélgetőpartnere, és pillanatnyilag sem veled, sem mással nem akar semmi komolyat. Élvezi a társaságodat, azt a tudatot, hogy neked (is) tetszik, de nem akarja elkötelezni magát.

2011. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jún. 12. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!