Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék meg egy csajt akivel beszélgettem egy kicsit de csak a karesztneve van meg?

Figyelt kérdés
Még emlékszek az arcára de másra nem.
2011. jún. 12. 01:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg valamelyik közösségi oldalon, hátha fent van.
2011. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
keresztneve* bocs. Jah igen próbáltam már, de valahogy nem jött össze. :S Meg nagyon sok embert kell végignézni. :S
2011. jún. 12. 01:33
 3/9 Panda Péter ***** válasza:
ha igazán megfogott, akkor úgyis végignézed őket, akármennyi is van a kereső találatai között. ha feladod, akkor nem is érdekelt igazán.
2011. jún. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Tippeld meg a korát, meg talán azt is tudod, hol lakik. Így már jelentősen szűkül a kör. ;) Első voltam.
2011. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Igen képzeld, hogy belekezdtem végignézni mindenki, de soknál csak rejtett adatlap volt. Szóval lehet pont olyan volt ő is. Ha betudnám lőni, hogy melyik megye nem lenne gond. De nem lehet mert szarok ezek a közösségi oldalak mégis mindenki beléjük van buzulva. Mert oké, hogy a megyeszékhelyen volt csak az nem feltétlenül jelenti, hogy ott is lakik.
2011. jún. 12. 01:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha én keresek valakit akkor az IWIWen kezdem.

Keresztnév, kor, lakhely ennyi.

2011. jún. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó de ott se lehet belőni megyét :S
2011. jún. 12. 01:46
 8/9 anonim ***** válasza:

De a várost igen vagy marad az hogy végignézel mindenkit és ahogy tudod leszűkíted a keresést.

De az is lehet hogy nincs fent.

2011. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbálj közös ismerősök között keresni. Ha nincs, akkor elég necces...

Én egyszer úgy találtam meg egy srácot, hogy bejött a kémia laborunkra, és megkérdeztem tőle, hogy mit csinál itt, mondta OKTV-zik, arra gyakorol, meg elmondta, melyik középsuliból jött. A középsuli honlapján megnéztem az osztályképeket, és amelyiken felismertem, azt megmutattam egy ott tanuló ismerősömnek, ő azonosította nekem :D :D :D

2011. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!