Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire inkompatibilis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire inkompatibilis a két nem?

Figyelt kérdés

"Tudom ez benne a kihívás." És ne mond hogy nem ismerem a tényeket! Viszont aki azt mondja igazam van. Az mind azt szajkózza. Más különben unalmas lenne (az élet) meg hogy ez egy kihívás.

Hogy lehetne ezt megúszni úgy hogy maradok hetero? :D

Ja és melegeknek sem egyszerű. Mert max két uni hasonló.

A többinek ugyan olyan nehéz.


(viszont az tuti , ha nincs megoldás szingli leszek)


2011. jún. 12. 05:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
valóban az lesz a legjobb, ha egyedül maradsz. Nem csak neked...
2011. jún. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen gonosz?
2011. jún. 12. 06:21
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerintem félre érthet.

És olyanokra gondoltam hogy minden nő át akarja formálni a választottját, és azt szinte egyik pasi sem veszi jó néven.

2011. jún. 12. 08:29
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha két érett személyiségű, felnőtt ember párkapcsolatáról van szó, akik egymáshoz illők, akkor hidd el, éppen ennek az ellenkezőjéről van szó, és a két nem jól kiegészíti egymást.


Persze akkor is tudni kell tolerálni, kezelni az alapvető különbségeket. A nőnek az órákig tartó bevásárlásra nem kell feltétlen a párját is magával vinni, ha női butikokat jár sorra, és férfi is inkább a barátokkal nézzen meccset.


De számos egyéb területen a két nem nagyon jól kiegészíti egymást. Gondolj csak a gyerek nevelésére. Kell oda az empátia, az érzékenység is, ami sokszor egy nőben van meg inkább, de a határozottság és a jó problémamegoldó készség is, ami sokszor inkább egy férfi sajátja. Persze a kettő nem zárja ki egymást.


Szerintem ha mindkét félnek adott a megfelelő érzelmi intelligenciája, akkor a különbözőségek jól kezelhetők, és nem feltétlen vezetnek konfliktushoz. De nem a tizenéves korosztályról beszélek.

2011. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát én próbák után, a húszas éveim végén járok.

Mecset nem nézek. Egyet sem láttam még végig. Inkább filozófia könyvet olvasok. A butikba járás nem zavar, mert érdekel a kultúra és annak része az öltözködés. Ritka pasi vagyok akinek teszik a sarú egy nő lábán. mert tudom hová tenni.

Viszont nem tűröm hogy ellentmondást nem tűrően (legfeljebb csak időlegesen) meg akarják változtatni az öltözködésem, mert az nem én lennék már.

A gyerek neveléshez tényleg egy férfi és egy nő kell. Ez az egy amit szinglin nem lehet. Meg azért a magány sem csúcs.

De elég merev vagyok ami a személyiség változtatást illeti, bár kulturáltan. Változik én is de lassan. Nyomásra csak törnék. Amúgy kedves és kellemes ember vagyok,lehet velem beszélgetni is csak egy kicsit nagyon kocka ami az élet vezetésem illeti.

2011. jún. 12. 08:59
 6/17 A kérdező kommentje:
Bár anyám idejében még nem azt mondták volna hogy: "kicsit nagyon kocka" csak annyit igazi pasi.
2011. jún. 12. 09:38
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha eddigi kapcsolataidban erős személyiség/ stílus változást vártak tőled a párjaid, akkor egészen egyszerűen nem voltak hozzád valók.


Szerintem ez ebben a formában nem arról szól, hogy am block a két nem lenne "inkompatibilis", hanem arról van szó, hogy azok a nők, akikkel te eddig összekerültél, nem voltak hozzád valók.

2011. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az igazi pasi nem nyavalyog ilyeneken.

Gyerekként - korlátlan szabadidővel - sokszor néztem focit. Ma már sajnálom rá az időmet. Az utóbbi 15 évben több időt töltöttem olvasással, mint meccs nézéssel, de igényem arra is lenne.

Egyik barátnőm sem akart megváltoztatni.

2011. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 11:14-es


Én soha nem néztem focit. Bár most is van egy szabad, reggeli egy bő (lukas) órám agyzsibbadva, semmi másra sem jó.

És nem akarlak megbántani, de szerintem más polcról választunk barátnőt. És ez lehet a dolog hátterében. Persze lehet hogy ezzel én választok rosszul.

És nem rinyálok, csak filozofálok.

Ha nincs megoldás max. szingli leszek ennyi. - ha ismernél tudnád, ez egy választás/döntés és nem nyomorgás lesz akkor sem.

2011. jún. 14. 09:24
 10/17 anonim ***** válasza:
jháj...najó..figy..a szerelem kompromisszum..ezért nem hiszek én benne, de ha te ezt akarod akkor bizony el kell fogadnod hogy nem csak a csaj fog feladni dolgokat a kedvedért...neked is változnod kell majd..-.-"
2011. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!