Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az udvarlásról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az udvarlásról?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon aranyos dolog hogy ilyenkor egy fiú ennyire meg tud nyílni egy lány kedvéért! :D Én úgymond "megkövetelem" az udvarlást az olyan fiútól aki meg akar engem hódítani, valamint a kezdeményezést is! De szerencsére eddig ez mindig megtörtént, tehát tették a dolgok! :) És Te hogy vélekedsz róla?


19L


2011. jún. 12. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szeretek udvarolni, csak a passzivitást viselem nehezen a másik féltől.


Szóval amikor nem ad egyértelmű jeleket, hanem csak passzívan részt vesz a doilogban, de nem derül ki, hogy most bejövős e neki vagy éppen csak nincs mivel elütnie az időt és ez is jobb a semminél.

2011. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja meg amit még nem szeretek, az a polcefektusos dolog a nőknél. "Most éppen nem hozzád van kedvem hanem egy másik könyvhöz."
2011. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dsRoland ***** válasza:
én az én drágámnak sokáig udvaroltam , maszzázs , talpmaszzázs , habos kapucsino , beszéltünk mint barát , mint vígasztaló is. és már 3 éve egyyüt vagyunk
2011. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki, ha udvarolna nekem egy fiú, de azt hiszem, a mai fiataloktól nem igazán lehet ilyenre számítani.. Ha csak az nem az az udvarlás, hogy beszólogattnak, cikiznek, vagy éppen azt kérdik, lesz*pom-e. :S

16/L

2011. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az udvarlás is fontos, és a nők részéről a pozitív visszajelzés is fontos; szerintem így kéne indulni egy kapcsolatnak, nem mondjuk rögtön a szexszel.
2011. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem nagyon aranyos dolog hogy ilyenkor egy fiú ennyire meg tud nyílni egy lány kedvéért!"


Úgy bizony aranyosnak tartjátok, de nem férfiasnak. És miért is kéne megnyílnom valaki kedvéért? Ő mikor nyílik meg? Az a helyzet, hogy a mai csajok nem érdemlik meg az udvarlást, mivel ha az ember rendes velük, akkor kiröhögik, hogy nyálas, nem férfias stb. Különben is mindig az egyenjogúságról beszélted, de véletlenül sem tennétek semmit egy kapcsolatért, csak az elvárásokat állítjátok fel, amiknek lehetetlen megfelelni. Ha te "megköveteled" az udvarlást, akkor én is megkövetelem, hogy az elején közöld, hogy nem jövök be neked, ne törjem magam feleslegesen.

2011. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!